(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

P. Rami Dátum: 2013-08-24 12:15:17
Kedves fórumozók! Mi szeptember 10től szeptember 24ig megyünk a Párommal Sartira! Milyen időre lehet számítani? jó meleg van akkor is még? A VASSILIS-MÁRIA STÚDIÓban leszünk elszállásolva! Valakinek vélemény róla? Köszönöm! :)
Lakó Dénes Dátum: 2013-08-24 09:29:53
Szabó-Szűcs Ildikó írta ekkor: 2013-08-23 21:44:25
Szia Dénes ! A húgomék most jöttek haza,és a legfrissebb árakról számolt be. Sör-/ 0,3/ = 1 EUR, Gyros-=2-3 EUR, Kávé,Frappe=1-3 EUR,Fagyi=1,10-1,40 EUR, Koktél= 3,4 EUR, Tavernába vacsi=5 EURtól, Kenyér=0,50-EUR-tól, Tojás 6 DB=1,08 EUR, Tej,Energiaital=1,70 EUR, Ásványvíz bubi mentes=6X1,5 l=1,35 EUR Szalámit valamennyit szerintem ha hoztok az egy két nap biztos jó lesz . Mi is viszünk,legalább az első két napra. De a Görög Mitosz sörnek nincs párja az annyira finom. Azt már ittam és nagyon finom. Ha tudtam segíteni valamit, akkor nagyon szívesen tettem. Üdv: Ildikó és Sándor!
köszi szépen :D
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-08-23 21:44:25
Szia Dénes ! A húgomék most jöttek haza,és a legfrissebb árakról számolt be. Sör-/ 0,3/ = 1 EUR, Gyros-=2-3 EUR, Kávé,Frappe=1-3 EUR,Fagyi=1,10-1,40 EUR, Koktél= 3,4 EUR, Tavernába vacsi=5 EURtól, Kenyér=0,50-EUR-tól, Tojás 6 DB=1,08 EUR, Tej,Energiaital=1,70 EUR, Ásványvíz bubi mentes=6X1,5 l=1,35 EUR Szalámit valamennyit szerintem ha hoztok az egy két nap biztos jó lesz . Mi is viszünk,legalább az első két napra. De a Görög Mitosz sörnek nincs párja az annyira finom. Azt már ittam és nagyon finom. Ha tudtam segíteni valamit, akkor nagyon szívesen tettem. Üdv: Ildikó és Sándor!
Lakó Dénes Dátum: 2013-08-23 20:42:08
Szeretném megkérdezni van e valami olcsó bevásárlóközpont Sartin? Milyen árban lehet sört, felvágottat, kenyeret venni? Esetleg érdemes e itthonról vinni 1-2 tálca sört, egy rúd szalámit? Előre is köszi a válaszokat.
Zámbó Szabolcs Dátum: 2013-08-23 16:39:05
Szokol Piroska írta ekkor: 2013-08-21 21:24:51
Jól záródó ajtók vannak teraszon keresztül nem tudnak bemenni! Mi csak a törölközőket hagytuk kint ,de nem nyúltak hozzá!Jó pihenést!!!
Nagyon szépen köszönöm smile