Szia Dénes !
A húgomék most jöttek haza,és a legfrissebb árakról számolt be.
Sör-/ 0,3/ = 1 EUR, Gyros-=2-3 EUR, Kávé,Frappe=1-3 EUR,Fagyi=1,10-1,40 EUR, Koktél= 3,4 EUR, Tavernába vacsi=5 EURtól, Kenyér=0,50-EUR-tól, Tojás 6 DB=1,08 EUR, Tej,Energiaital=1,70 EUR, Ásványvíz bubi mentes=6X1,5 l=1,35 EUR
Szalámit valamennyit szerintem ha hoztok az egy két nap biztos jó lesz . Mi is viszünk,legalább az első két napra.
De a Görög Mitosz sörnek nincs párja az annyira finom. Azt már ittam és nagyon finom.
Ha tudtam segíteni valamit, akkor nagyon szívesen tettem.
Üdv: Ildikó és Sándor!
köszi szépen :D