(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szabóné Horváth Mónika Dátum: 2013-08-30 13:50:25
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-08-30 08:58:48
Lilla! Mivel még nem kaptál választ, így kapott információk alapján (bár nem mindenre, de megpróbálok válaszolni:)) "..a wifiért harcolni kellett mert a rutert állandóan újra kellett indítani..." "a rodon garden nagyon szép, modern, tiszta és igényes apartman. (főleg a földszinti szobák) csendes környezetben fekszik. pihenésre tökéletesen alkalmas. a part kb 3 perc gyalog, a központ sem több 10-12 percnél." "A valósàgban nem a semmi közepén van. Sarti szélén van pontosan; mellette-mögötte, a közelében szintèn vannak új apartmanok. Bármit kint hagyhatsz a teraszon, senki nem fogja elvinni. Se nappal, se éjszaka. (szépen ki van világitva) A gondnok srác pedig ott van állandóan. Ja, a kert is nagyon szépen rendezett, élőben sokkal szebb az egész, mint a Grandos fotókon. Nem fogjátok megbánni, ha ezt választjátok. " Remélem tudtam segíteni, egyébként felszereltség terén, majdnem minden apartman egyforma, itt nincsen mikro, csak rezsó (ami hátrány egy picit, ha vmi hazahozott kaját szeretnénk megmelegíteni). Ahogyan korábban írta már GrandKata minden apartmanban ágyszámnak megfelelő evőeszköz és tányér áll a rendelkezésünkre, egy-két lábassal kiegészítve:) Egyébként mi is ott szállunk meg a párommal a jövőhéten:) Ti honnan indultok?
Szia! Mi most jöttünk haza Sartiról 28-án és a Rodon Gardenben volt a szállásunk!Nagyon szép ,rendezett ,tiszta,jól felszerelt apartman!A wifi végig müködött semmi probléma nem volt vele!Tényleg nem a semmi közepén van de nagyon nyugis!Mi az emeleten voltunk hála istennek!Ezt pedig a biztonságra értem, sajnos az utolsó éjszaka az alsó apartmanok közül négyet kiraboltak mert nem volt behúzva megfelelően az ajtajuk!Ez azért nem túl jellemző Sartira és abban az idő pontba úgy hallottuk más apartmanokkal is történt hasonló azon a részen!Ezt a kis kellemetlenséget leszámítva nagyon jól éreztük magunkat és legközelebb is szívesen megyünk a Rodon Gardenbe!Nappal mindenünk az apartmanba volt és nem zártuk az erkély felől csak a szúnyogháló volt ráhúzva!
Juhász Lilla Dátum: 2013-08-30 09:56:22
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-08-30 08:58:48
Lilla! Mivel még nem kaptál választ, így kapott információk alapján (bár nem mindenre, de megpróbálok válaszolni:)) "..a wifiért harcolni kellett mert a rutert állandóan újra kellett indítani..." "a rodon garden nagyon szép, modern, tiszta és igényes apartman. (főleg a földszinti szobák) csendes környezetben fekszik. pihenésre tökéletesen alkalmas. a part kb 3 perc gyalog, a központ sem több 10-12 percnél." "A valósàgban nem a semmi közepén van. Sarti szélén van pontosan; mellette-mögötte, a közelében szintèn vannak új apartmanok. Bármit kint hagyhatsz a teraszon, senki nem fogja elvinni. Se nappal, se éjszaka. (szépen ki van világitva) A gondnok srác pedig ott van állandóan. Ja, a kert is nagyon szépen rendezett, élőben sokkal szebb az egész, mint a Grandos fotókon. Nem fogjátok megbánni, ha ezt választjátok. " Remélem tudtam segíteni, egyébként felszereltség terén, majdnem minden apartman egyforma, itt nincsen mikro, csak rezsó (ami hátrány egy picit, ha vmi hazahozott kaját szeretnénk megmelegíteni). Ahogyan korábban írta már GrandKata minden apartmanban ágyszámnak megfelelő evőeszköz és tányér áll a rendelkezésünkre, egy-két lábassal kiegészítve:) Egyébként mi is ott szállunk meg a párommal a jövőhéten:) Ti honnan indultok?
Kedves Ágnes! Köszönöm az infókat!! :) Mi Pécsen fogunk felszállni! :) Üdv: Lilla
Karajz Ágnes Dátum: 2013-08-30 08:58:48
Juhász Lilla írta ekkor: 2013-08-29 09:48:02
Sziasztok! A párommal jövő héten indulunk Sartira, a Rodon Garden apartmanban fogunk lakni! Valaki volt már közületek ebben az apartmanban? Érdeklődnék, hogy milyen az apartman, milyen felszerelések vannak, wifi működött-e rendesen?? stb. Válaszokat előre is köszönöm!! :) Üdv: Lilla
Lilla! Mivel még nem kaptál választ, így kapott információk alapján (bár nem mindenre, de megpróbálok válaszolni:)) "..a wifiért harcolni kellett mert a rutert állandóan újra kellett indítani..." "a rodon garden nagyon szép, modern, tiszta és igényes apartman. (főleg a földszinti szobák) csendes környezetben fekszik. pihenésre tökéletesen alkalmas. a part kb 3 perc gyalog, a központ sem több 10-12 percnél." "A valósàgban nem a semmi közepén van. Sarti szélén van pontosan; mellette-mögötte, a közelében szintèn vannak új apartmanok. Bármit kint hagyhatsz a teraszon, senki nem fogja elvinni. Se nappal, se éjszaka. (szépen ki van világitva) A gondnok srác pedig ott van állandóan. Ja, a kert is nagyon szépen rendezett, élőben sokkal szebb az egész, mint a Grandos fotókon. Nem fogjátok megbánni, ha ezt választjátok. " Remélem tudtam segíteni, egyébként felszereltség terén, majdnem minden apartman egyforma, itt nincsen mikro, csak rezsó (ami hátrány egy picit, ha vmi hazahozott kaját szeretnénk megmelegíteni). Ahogyan korábban írta már GrandKata minden apartmanban ágyszámnak megfelelő evőeszköz és tányér áll a rendelkezésünkre, egy-két lábassal kiegészítve:) Egyébként mi is ott szállunk meg a párommal a jövőhéten:) Ti honnan indultok?
Juhász Lilla Dátum: 2013-08-29 09:48:02
Sziasztok! A párommal jövő héten indulunk Sartira, a Rodon Garden apartmanban fogunk lakni! Valaki volt már közületek ebben az apartmanban? Érdeklődnék, hogy milyen az apartman, milyen felszerelések vannak, wifi működött-e rendesen?? stb. Válaszokat előre is köszönöm!! :) Üdv: Lilla
Bukovenszki József Dátum: 2013-08-28 20:34:37
Az Ostraco apartmanról valakinek valami hasznos infó esetleg tapasztalat? A válaszokat előre is köszönöm.