Szia!
Mi most jöttünk haza Sartiról 28-án és a Rodon Gardenben volt a szállásunk!Nagyon szép ,rendezett ,tiszta,jól felszerelt apartman!A wifi végig müködött semmi probléma nem volt vele!Tényleg nem a semmi közepén van de nagyon nyugis!Mi az emeleten voltunk hála istennek!Ezt pedig a biztonságra értem, sajnos az utolsó éjszaka az alsó apartmanok közül négyet kiraboltak mert nem volt behúzva megfelelően az ajtajuk!Ez azért nem túl jellemző Sartira és abban az idő pontba úgy hallottuk más apartmanokkal is történt hasonló azon a részen!Ezt a kis kellemetlenséget leszámítva nagyon jól éreztük magunkat és legközelebb is szívesen megyünk a Rodon Gardenbe!Nappal mindenünk az apartmanba volt és nem zártuk az erkély felől csak a szúnyogháló volt ráhúzva!
Szia!
Most nagyon elszomorodtam, hiszen mi alsó apartmanban leszünk:(:(:( Éjszaka betörni, amikor más otthon van a környéken? Az azért elég durva... Csak azokat az apartmanokat rabolták ki, ahol nem volt jól bezárva az ajtó?