(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kodé László Dátum: 2013-08-17 10:55:24
26-án indulunk, az Anna apartmanházba lesz szállásunk. Nem találtam semmit erről a helyről a fórumokon. Ez remélem jó, mert a rosszakat szokták inkább leírni. Mi 3 fővel megyünk, Szegedről, egy 10 éves kislánnyal aki barátnőre vágyik odakint. Jön-e hasonló korú gyermek a csoporttal ? Ismeri-e valaki az Anna apartmanházat ?
Zámbó Szabolcs Dátum: 2013-08-16 19:00:22
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szept. 3-ra megyünk az OSTRACO apartmanba és a földszinten lesz a szoba. Ez mennyire biztonságos, nem történt még kellemetlenség ebből (értem ez alatt hogy betörés kisebb tárgyak eltulajdonítása a teraszról)? Köszönöm előre is a választ :) Mindenkinek jó pihenést :)
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-08-16 18:00:16
Lakó Dénes írta ekkor: 2013-08-16 17:19:54
Szia! HAtan megyünk 26. án Egerböl és Geroga I ben szállunk meg.
Szia ! Akkor találkozni fogunk a busznál,mi ketten megyünk,és a George II.be leszünk. Hajrá Eger !!!!!! Üdv: Ildikó és Sándor
Lakó Dénes Dátum: 2013-08-16 17:19:54
Szabó-Szűcs Ildikó írta ekkor: 2013-08-16 16:07:36
Szia Dénes ! 6.-án vagy 26 -án jöttök ?Melyik apartmanban szálltok meg ? Üdv: Ildikó és Sándor
Szia! HAtan megyünk 26. án Egerböl és Geroga I ben szállunk meg.
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-08-16 16:07:36
Lakó Dénes írta ekkor: 2013-08-16 13:40:01
Mi megyünk 6 an Egerböl :D
Szia Dénes ! 6.-án vagy 26 -án jöttök ?Melyik apartmanban szálltok meg ? Üdv: Ildikó és Sándor