26-án indulunk, az Anna apartmanházba lesz szállásunk. Nem találtam semmit erről a helyről a fórumokon. Ez remélem jó, mert a rosszakat szokták inkább leírni. Mi 3 fővel megyünk, Szegedről, egy 10 éves kislánnyal aki barátnőre vágyik odakint.
Jön-e hasonló korú gyermek a csoporttal ?
Ismeri-e valaki az Anna apartmanházat ?