(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Lakó Dénes Dátum: 2013-08-16 13:40:01
Szabó-Szűcs Ildikó írta ekkor: 2013-08-16 09:28:23
Sziasztok ! Mi a probléma itt ,hogy senki nem ír ? Miért állt meg a fórumozás ? Kíváncsi lennék rá ? Kedves Utastársaim ! Megy valaki,Egerből 26.-án Sartira ? Üdv: Ildikó
Mi megyünk 6 an Egerböl :D
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-08-16 09:28:23
Sziasztok ! Mi a probléma itt ,hogy senki nem ír ? Miért állt meg a fórumozás ? Kíváncsi lennék rá ? Kedves Utastársaim ! Megy valaki,Egerből 26.-án Sartira ? Üdv: Ildikó
Polgárné Lipták Edit Dátum: 2013-08-13 23:32:30
Kedves Viki! Nagyon sokat emlegetünk azóta is, hogy megjöttünk Sartiról! Köszönjük a kedvességedet, a türelmedet! Kívánjuk Neked, hogy mindig ilyen barátságos, jóindulatú, vidám és szépséges teremtés légy! Bendegúz külön üdvözöl és üzeni, hogy jövőre még több kérdéssel fog bombázni! Üdv a Háziaknak is, rendkívül jól éreztük magunkat! Köszönettel: a Polgár Család
Grand Kata Dátum: 2013-08-13 11:37:05
Csipkés Gáborné írta ekkor: 2013-08-13 10:40:34
Kedves Kata! Sartin robogóval szeretnénk bejárni a környéket. Egy robogón szülő,gyermek/10 éves / mehet-e együtt? Üdv: Judit
Kedves Judit! Utazhat egy robogón 2 fő, természetesen bukósisakban, a vezetőnek jogosítvány és 21. életévet betöltött kor szükséges. Üdvözlettel Kata smile smile
Csipkés Gáborné Dátum: 2013-08-13 10:40:34
Kedves Kata! Sartin robogóval szeretnénk bejárni a környéket. Egy robogón szülő,gyermek/10 éves / mehet-e együtt? Üdv: Judit