Kedves Viki!
Nagyon sokat emlegetünk azóta is, hogy megjöttünk Sartiról! Köszönjük a kedvességedet, a türelmedet! Kívánjuk Neked, hogy mindig ilyen barátságos, jóindulatú, vidám és szépséges teremtés légy! Bendegúz külön üdvözöl és üzeni, hogy jövőre még több kérdéssel fog bombázni! Üdv a Háziaknak is, rendkívül jól éreztük magunkat! Köszönettel: a Polgár Család