(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-08-10 22:32:11
Klára írta ekkor: 2013-08-09 20:28:46
Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszod. smile Én egyáltalán nem "félek" tőled! Nem szokásom elhinni mindenféle szóbeszédet. Főleg,ha nem is ismerem az illetőt. smile Neked sem lehet egyszerű,hisz egyszerre elég sok emberkéhez kell igazodnod és egy szezonba ha 66-szor hallod ugyan azt a kérdést,akkor 66-szor mosolyogva kell rá válaszolnod. És még az is lehet hogy a mienk lesz a 67-ik! smile smile smile smile Szóval neked kitartást kívánok így ismeretlenül is! smile Üdv. Klári
Kedves Klári! akár a 68.-ra is szívesen válaszolok smile smile Üdv.: Kata smile
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-08-10 17:41:00
Sziasztok! Jön valaki 26.-án , Egerből a Grand Tours-al Sartira ? Üdv: Ildikó
Hogya-Kiss Beáta Dátum: 2013-08-10 16:02:28
Megdöbbenve olvastam Salamon Katát ért negatív vádakat! Véleményem szerint minden eseményt meg kell nézni a másik oldalról is, így alakíthatjuk ki a saját értékrendünk alapján a véleményünket. 1 hét múlva 12x utazunk Görögországba, nagyon szeretjük Hellaszt és a görög embereket! Tavaly többek között Sartiban is nyaraltunk a G.T.-nál foglaltunk szállást a beach részen. Ekkor ismertük meg a férjemmel Katát, akiről sokat olvastam és tudtam, hogy elért mindent amit idegenvezetőként el lehetett. Kata alapos, felkészült, kellemes, segítőkész, a vendégeikért aggodalmaskodó hölgy. Számunkra öröm, hogy megismerhettük Őt! Nem fizettünk be fakultatív útra, hiszen többször is láttuk már a nagyobb nevezetességeket, mégis továbbra is rendkívül barátságos volt velünk. A programjainkat itthonról szervezzük és a saját autónkkal járjuk be. Sajnos beteg lettem, aminek súlyos szövődménye maradt, emiatt jóval előbb haza kellett jönnünk. Kata, Viki, Szandra és barátja mindent megtettek értem emberileg és az orvosnál is. Hosszas felépülésem után a G.T.-on keresztül telefonon felvettem a kapcsolatot Katával (aki állt elébe, hiszen nem is tudhatta mit szeretnék Tőle) köszönetet mondani, együtt sírtunk. Sokszor utaztunk a G.T.-al legnagyobb elégedettségünkre, több éve a családunk több tagja és a barátaink is törzsutasok a G.T.-nál. Nagy Sándor ügyvezető korrekt, tisztességes ember, a csapata felkészült, segítőkész. Őt is felhívtam és tájékoztattam az állapotomról és az idegenvezetők emberi hozzáállásáról. A fentiekben említett személyekhez semminemű kapcsolat nem fűz, ez az én történetem, tapasztalatom, véleményem. Kedves Sartiba utazók, ha visszaolvasnak a fórumba, akkor láthatják Kata alapos, pontos tájékoztatásait, az utazók neki mondott köszöneteit. Katától "csak" félni nem kell! Kedves Kata, Szandra, Viki! 08.27.-én érkezünk Nei Poriból Sartiba, utána még Vourvourou. Tudjuk hol találunk Benneteketet. Kedves Utasokat, jó munkát (ami minden csak nem nyaralás)! Hamarosan találkozunk, viszünk meglepit :-) Puszi és ölelés Bea (a"füles") és Joci
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2013-08-10 15:29:05
Szia Kata! Mi október 08.-án készülünk menni Sartira! Érdeklődnék, hogy októberben általában milyen az időjárás és a tengerben lehet-e még fürödni? 3 éve jártunk Sartin, az árak hogyan alakulnak azóta, mármint az ételekre gondolok! Válaszod előre is köszönjük!Üdv:Magdi
Klára Dátum: 2013-08-09 20:28:46
Grand Kata írta ekkor: 2013-08-09 19:49:39
Kedves Klári! Végre kérdésekre válaszolhatok smile A kiskorú személyi igazolványánál nincs 6 hónapos megkötés. Nyugodtan utazhattok vele! Bár milyen hitetetlen szeretettel várlak Kata smile smile smile smile
Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszod. smile Én egyáltalán nem "félek" tőled! Nem szokásom elhinni mindenféle szóbeszédet. Főleg,ha nem is ismerem az illetőt. smile Neked sem lehet egyszerű,hisz egyszerre elég sok emberkéhez kell igazodnod és egy szezonba ha 66-szor hallod ugyan azt a kérdést,akkor 66-szor mosolyogva kell rá válaszolnod. És még az is lehet hogy a mienk lesz a 67-ik! smile smile smile smile Szóval neked kitartást kívánok így ismeretlenül is! smile Üdv. Klári