(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Nagy Annamária Dátum: 2013-08-04 17:20:40
Kedves Kata! Jövőhét kedden fogunk érkezni hozzátok és az Ostranco apartmanba fogunk lakni. Kérdésem a következő hogy ágyneműt kell e vinnünk, illetve milyen felszereltségű (pohár, evőeszköz, edény) a konyha. Köszönöm: Nusi
Szekerák Krisztina Dátum: 2013-08-04 11:10:15
Grand Kata írta ekkor: 2013-08-04 10:57:01
Szia Krisztina! Elnézést az elírásért Ti a Mária Apartmant kérdeztétek én pedig elkereszteltem Annának. Minden úgy helyes ahogy leírtam a Mária apartman a Blue Sarti fölötti utcában van és valóban a Viktória kezeli. Ő fog várni Titeket a Blue Sartiban és felkísér a Mária házhoz. Üdvözlettel Kata smile smile smile smile
Köszönöm a gyors válaszod.Kriszti
Grand Kata Dátum: 2013-08-04 10:57:01
Grand Kata írta ekkor: 2013-08-03 19:25:10
Kedves Krisztina! Az apartmanban ágynemű és törülköző is van. Az Anna házat a Viktória kezeli és az Anna aprtman mellett található Blue Sartiban van. Ott találod a turnusváltás napján! Jó utat üdvözlettel Kata smile smile
Szia Krisztina! Elnézést az elírásért Ti a Mária Apartmant kérdeztétek én pedig elkereszteltem Annának. Minden úgy helyes ahogy leírtam a Mária apartman a Blue Sarti fölötti utcában van és valóban a Viktória kezeli. Ő fog várni Titeket a Blue Sartiban és felkísér a Mária házhoz. Üdvözlettel Kata smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-08-03 19:25:10
Szekerák Krisztina írta ekkor: 2013-08-03 12:33:06
Kedves Kata! Augusztus 6-án érkezünk csapatosan autóval a Marina apartmanba felmerült pár kérdésünk. Az apartmanban ágynemű biztosítva van -e? Illetve téged hol találunk meg az nap ? Köszönöm Sz.Krisztina
Kedves Krisztina! Az apartmanban ágynemű és törülköző is van. Az Anna házat a Viktória kezeli és az Anna aprtman mellett található Blue Sartiban van. Ott találod a turnusváltás napján! Jó utat üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-08-03 19:22:38
írta ekkor: 2013-08-03 08:35:21
Kedves Kata! köszi a választ. Ha jól tudom, Szerbián megyünk keresztül. Oda sem kellenek ezek az iratok? köszi Zsolti
Szia Zsolti! Átutazók vagyunk, semmiféle papír az útlevélen vagy a személyi igazolványon kívül nem szükséges! Üdvözlettel Kata smile smile