Ha van valakinek infója a George II apartmanról, a környékről, és hogy melyik boltban érdemesebb vásárolni, megköszönném!
az EU egészségügyi kártyát érdemes kikérni? és hol lehet?
köszi a segítséget.
zsolt
Kedves Zsolt! Az EU-s egészségbiztosítási kártyát mindenképp érdemes kiváltani, ami természetesen nem azonos az utas biztosítással. A kártyát (az ország területén) bármely OEP ügyfélszolgálati irodában ki lehet váltani. Én ma váltottam ki. Személyesen mentem be az ügyfélszolgálatra és ott helyben azonnal kiadták.
Szükséges okmányok: Személyi igazolvány, lakcímkártya, TB kártya. Ha más nevére (részére) kéred, akkor meghatalmazás is kell.
Üdv. Zsolt