(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szekerák Krisztina Dátum: 2013-08-03 12:33:06
Kedves Kata! Augusztus 6-án érkezünk csapatosan autóval a Marina apartmanba felmerült pár kérdésünk. Az apartmanban ágynemű biztosítva van -e? Illetve téged hol találunk meg az nap ? Köszönöm Sz.Krisztina
Dátum: 2013-08-03 08:36:24
Krasznai Zsolt írta ekkor: 2013-08-02 11:48:09
Kedves Zsolt! Az EU-s egészségbiztosítási kártyát mindenképp érdemes kiváltani, ami természetesen nem azonos az utas biztosítással. A kártyát (az ország területén) bármely OEP ügyfélszolgálati irodában ki lehet váltani. Én ma váltottam ki. Személyesen mentem be az ügyfélszolgálatra és ott helyben azonnal kiadták. Szükséges okmányok: Személyi igazolvány, lakcímkártya, TB kártya. Ha más nevére (részére) kéred, akkor meghatalmazás is kell. Üdv. Zsolt
Kedves Zsolt! köszi az infókat. Zsolti
Dátum: 2013-08-03 08:35:21
Grand Kata írta ekkor: 2013-08-02 21:59:50
Kedves Zsolt! Itt Görögországban nem szükséges sem a TB kártya sem az EU-s kártya a Sartiban lévő orvos csak biztosítás fejében látja el ingyenesen a Vendégeinket. A gyógyszert meg kell vásárolni, és a gyógyszertárban lepecsételtetni a számlát és otthon a biztosító visszatéríti az összeget. A George II. apartmannal szemben van egy kis Szupermarket talán az egyik legolcsóbb. Minden fontos információt ezen kívül az érkezés napján tartott tájékoztató keretében elmondunk a Vendégeknek. smile smile Jó utat! Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata! köszi a választ. Ha jól tudom, Szerbián megyünk keresztül. Oda sem kellenek ezek az iratok? köszi Zsolti
Grand Kata Dátum: 2013-08-02 21:59:50
írta ekkor: 2013-07-31 20:01:30
Ha van valakinek infója a George II apartmanról, a környékről, és hogy melyik boltban érdemesebb vásárolni, megköszönném! az EU egészségügyi kártyát érdemes kikérni? és hol lehet? köszi a segítséget. zsolt
Kedves Zsolt! Itt Görögországban nem szükséges sem a TB kártya sem az EU-s kártya a Sartiban lévő orvos csak biztosítás fejében látja el ingyenesen a Vendégeinket. A gyógyszert meg kell vásárolni, és a gyógyszertárban lepecsételtetni a számlát és otthon a biztosító visszatéríti az összeget. A George II. apartmannal szemben van egy kis Szupermarket talán az egyik legolcsóbb. Minden fontos információt ezen kívül az érkezés napján tartott tájékoztató keretében elmondunk a Vendégeknek. smile smile Jó utat! Üdvözlettel Kata smile
Krasznai Zsolt Dátum: 2013-08-02 11:48:09
írta ekkor: 2013-07-31 20:01:30
Ha van valakinek infója a George II apartmanról, a környékről, és hogy melyik boltban érdemesebb vásárolni, megköszönném! az EU egészségügyi kártyát érdemes kikérni? és hol lehet? köszi a segítséget. zsolt
Kedves Zsolt! Az EU-s egészségbiztosítási kártyát mindenképp érdemes kiváltani, ami természetesen nem azonos az utas biztosítással. A kártyát (az ország területén) bármely OEP ügyfélszolgálati irodában ki lehet váltani. Én ma váltottam ki. Személyesen mentem be az ügyfélszolgálatra és ott helyben azonnal kiadták. Szükséges okmányok: Személyi igazolvány, lakcímkártya, TB kártya. Ha más nevére (részére) kéred, akkor meghatalmazás is kell. Üdv. Zsolt