(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-07-31 11:54:46
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2013-07-29 20:21:53
Kedves Kata!Köszönöm válaszod!Nem probléma,feltaláljuk majd magunkat,legalább lesz időnk megtalálni a saját szállásunkat(Mitsokopi),és a Blue Sartit is,frappéval,esetleg gyrossal kezdünk,szóval nincs okunk parázni,csak lennénk már ott... smile
Kedves Mariann! Elszalad az idő, és hip-hop itt lesztek A Mitsokopi házat nagyon könnyű megtalálni. A falu közepén lévő homokos parkoló után balra a második utcában van a halas bolt fölött! Gyrost pedig, csak dél körül tudtok enni, úgy készüljetek! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-31 11:51:32
Betty írta ekkor: 2013-07-30 11:01:59
Szia Kata, azt meg tudnád nekem írni, hogy a fak. programok mely napokon lesznek? (jövő kedden érkezünk). (Athos hajókirándulás, Toroneos hajókirándulás, Görög est, Meteorák, Csúszdapark) Köszönöm
Kedves Betty! A kirándulásokkal kapcsolatban kérdésedre válaszolok: Athos szombat, Toroni hajó vasárnap, görög est hétfőn, Meteórát pedig sajnos nem csinálunk, mivel rengeteg a visszajáró vendégünk és hetente 6-10 fő jelentkezett, melyből a busz költségét nem tudjuk kifizet. Nagyon sajnálom. Talán az is megrémíti a Vendégeket, hogy 850 Km oda vissza, és az utazás tölti be jóformán az egész napot és kevés idő marad a kolostorokra. Új programunk a Blue Lagoon (kalózhajó, eszem iszom dínom dánom sok fürdéssel) Remélem tudtam segíteni a döntésben! Jó készülődést és jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile
Betty Dátum: 2013-07-30 11:01:59
Szia Kata, azt meg tudnád nekem írni, hogy a fak. programok mely napokon lesznek? (jövő kedden érkezünk). (Athos hajókirándulás, Toroneos hajókirándulás, Görög est, Meteorák, Csúszdapark) Köszönöm
Grand Kata Dátum: 2013-07-29 22:34:01
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2013-07-29 20:21:53
Kedves Kata!Köszönöm válaszod!Nem probléma,feltaláljuk majd magunkat,legalább lesz időnk megtalálni a saját szállásunkat(Mitsokopi),és a Blue Sartit is,frappéval,esetleg gyrossal kezdünk,szóval nincs okunk parázni,csak lennénk már ott... smile
Kedves Mariann! Örülök, hogy ilyen rugalmasak vagytok! smile A frapé jó ötlet! A Blue Sarti a falu végén van, a Mitsokopi ház pedig a falu közepén a nagy homokos parkkoló után a 2. utca balra és a halas bolt felett az út jobb oldalán! smile smile smile Jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2013-07-29 20:21:53
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-27 18:13:08
Kedves Mariann! Szeretettel várunk, és ígérem, hogy - mint eddig is - minden felvilágosítást és törődést igyekszünk megadni minden Vendégünknek. smile A Blue Sartiban Viktória kolléganőm fogad majd. A hazamenő Vendégek 9 órakor költöznek ki, így a takarítás akkor kezdődik. Nem igazán célszerű tehát hajnalban érkezni, hacsak nem fürdéssel kezditek a napot. Most és a következő hetekben is telt házasok vagyunk, így biztos, hogy dél előtt nem tudjátok elfoglalni a szobát. Sajnálom! smile Jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata!Köszönöm válaszod!Nem probléma,feltaláljuk majd magunkat,legalább lesz időnk megtalálni a saját szállásunkat(Mitsokopi),és a Blue Sartit is,frappéval,esetleg gyrossal kezdünk,szóval nincs okunk parázni,csak lennénk már ott... smile