Kedves Kata! Július 23-án indulunk Sartira, a Rodon Gardenbe. Egyénileg utazunk, nem busszal, és az lenne a kérdésem, hogy hány óráig kell odaérnünk, és hogyan jutunk a kulcsokhoz? Valaki lesz ott? Bocs, de még sosem voltunk, ez az első utunk ide, nem tudom, hogy működnek a dolgok! Még egy kérdésem lenne: a wifi minősége milyen? Ugyanis a fiamnak pont akkor lesz egy fontos versenye, jó lenne, ha tudná használni a netet. Vagy esetleg van valami jobb megoldás is? Lehet, hogy még lesz kérdésem, remélem nem gond! Köszönettel: Szakályné Izabella
Kedves Izabella! Sartiban 3 fő idegenvezető várja a vendégeket! A részvételi jegyen minden információ és telefonszám megtalálható! A szobákat általában 14-órától lehet elfoglalni keddi napon. Ha egy mód van rá célszerű az érkezést úgy irányítani, hogy 14-16 óra körül megérkezzen a vendég. Ha ez nem sikerül akkor sincs semmi gond, hiszen a megadott telefonszámokon elérhetőek vagyunk és átadjuk az apartmant az érkező utasok számára. A Rodon Garden új ház, az internetes kapcsolat biztos jó lesz! Bővebb felvilágosítást május közepén tudok adni, amikor mi lemegyünk és átvesszük a szobákat! Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok! Üdvözlettel Kata