Szia Tündi! Addig addig keresgéltél, hogy az Iriniről lemaradtál?

A Maria is szép a 2-es szoba magasföldszint, nincs szembe a hússütővel. A hússütővel szemben a tulaj lakik. Amit a honlapon találsz képet, az tükrözi a valóságot. Én tavaly az 1-es apartmanban laktam. A 2-es szobába ahogy belépsz, a konyhapult az előszobában van elhelyezve a hűtővel együtt a jobb oldalon. Szintén jobbra nyílik a fürdőszoba, a bejárattal szemben van egy háló saját erkéllyel, ez a hátsó udvarra néz és balra szintén egy háló saját erkéllyel, ez néz az udvarra. Remélem magad elé tudod képzelni! Üdvözlettel Kata
Kedves Tündi! Megnéztem tüzetesen az apartman képeit. 1, 4, 5 kép pont a Maria 2-es szobáiról készültek! Az 1-es képen az udvarra néző nagy erkélyes szoba van, a másik háló képét pontosítanám, mert ahhoz nincs erkély csak az emeleten, és ragyogóan látszik az előszobában a konyha és mellette a fürdőszoba is. Így már biztos vagyok benne, hogy úgy szemügyre tudjátok venni, hogy szinte ismerősként fogjátok birtokba venni nyaralásotok során! Üdvözlettel Kata