(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Andrea Dátum: 2013-04-29 13:47:44
Kedves Kata! Te mikor mész Sartira? Mikortól várhatjuk a beszámolót, hogy milyen az idő, a tenger... stb? :)
Grand Kata Dátum: 2013-04-27 21:11:46
Somogyi Krisztián írta ekkor: 2013-04-24 17:23:52
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a tájékoztatást! smile
Nagyon szívesen! smile smile
Somogyi Krisztián Dátum: 2013-04-24 17:23:52
Grand Kata írta ekkor: 2013-04-24 14:51:42
Kedves Krisztián! Tavaly a Blue Sarti tulajdonosai vettek vagy 10 bicajt. Náluk 1,5 €/nap volt a bérleti díj. Használni azonban csak a faluban lehet, a fő közlekedési úton tilos, mert volt az elmúlt szezonban egy komoly baleset, s ezért hozták ezt a döntést! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a tájékoztatást! smile
Grand Kata Dátum: 2013-04-24 14:51:42
Somogyi Krisztián írta ekkor: 2013-04-23 17:10:10
Kedves Kata! Tudsz nekem felvilágosítást adni arra vonatkozóan hogy mennyibe kerül(t) Sartin a kerékpár bérlés? Sajnos jogsim még nincs, ezért biciklivel szeretném majd bejárni Sartit és környékét. Köszi előre is. Üdvözlettel: Krisztián
Kedves Krisztián! Tavaly a Blue Sarti tulajdonosai vettek vagy 10 bicajt. Náluk 1,5 €/nap volt a bérleti díj. Használni azonban csak a faluban lehet, a fő közlekedési úton tilos, mert volt az elmúlt szezonban egy komoly baleset, s ezért hozták ezt a döntést! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Somogyi Krisztián Dátum: 2013-04-23 17:10:10
Kedves Kata! Tudsz nekem felvilágosítást adni arra vonatkozóan hogy mennyibe kerül(t) Sartin a kerékpár bérlés? Sajnos jogsim még nincs, ezért biciklivel szeretném majd bejárni Sartit és környékét. Köszi előre is. Üdvözlettel: Krisztián