Kedves Kata!
Tudsz nekem felvilágosítást adni arra vonatkozóan hogy mennyibe kerül(t) Sartin a kerékpár bérlés?
Sajnos jogsim még nincs, ezért biciklivel szeretném majd bejárni Sartit és környékét.
Köszi előre is.
Üdvözlettel:
Krisztián
Kedves Krisztián! Tavaly a Blue Sarti tulajdonosai vettek vagy 10 bicajt. Náluk 1,5 €/nap volt a bérleti díj. Használni azonban csak a faluban lehet, a fő közlekedési úton tilos, mert volt az elmúlt szezonban egy komoly baleset, s ezért hozták ezt a döntést! Üdvözlettel Kata