(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-04-17 19:44:21
Klopp Gyula írta ekkor: 2013-04-17 11:23:59
Kedves Kata! Látom rendesen beindult a fórum. Ezúton is köszönjük az ott töltött kellemes októberi nyaralást, amit a Te kedves gondoskodásod is segített felejthetetlenné tenni. Idén biztosan nem találkozunk, mert Tolóba megyünk, de jövőre szívesen visszatérnénk Sartiba. Jó munkát, és kellemes csoportokat kívánunk, üdvözlettel: Klopp Gyula és Magdi
Kedves Magdi és Gyula! Nagy szeretettel gondolok Rátok! Hallottam, hogy az idén a csapat Toló felé veszi az irányt! Kívánok Nektek élményekben gazdag kellemes nyaralást! Én is a szívembe zártalak Titeket és bízom benne, hogy még tényleg találkozunk! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Klopp Gyula Dátum: 2013-04-17 11:23:59
Kedves Kata! Látom rendesen beindult a fórum. Ezúton is köszönjük az ott töltött kellemes októberi nyaralást, amit a Te kedves gondoskodásod is segített felejthetetlenné tenni. Idén biztosan nem találkozunk, mert Tolóba megyünk, de jövőre szívesen visszatérnénk Sartiba. Jó munkát, és kellemes csoportokat kívánunk, üdvözlettel: Klopp Gyula és Magdi
Grand Kata Dátum: 2013-04-16 18:24:45
Szabó Tünde írta ekkor: 2013-04-16 09:27:03
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni 2 pár mennénk nyaralni, de csak olyan apartman van ami 4 férőhelyes, hogy szoba + nappali. Így az egyik pár a nappaliban kénytelen aludni Nem tudunk dönteni, hogy elviselhető-e ez vagy nézzünk 2 egymás melletti szobát :) Szállt már meg valaki ilyen elrendezésű szálláson ? :) Előre is köszönöm az információkat smile
Kedves Tünde! Az Irini apartman 4-es szobájában két hálószoba van, igaz egy fürdőszobával, de az a közlekedőből nyílik és a konyhapult is a közlekedőben van. Ha ez segít, tudtommal ez az egyetlen ahol két zárható hálószoba található és nagyon szép! Üdvözlettel: Kata smile smile
Antal Tünde Dátum: 2013-04-16 11:02:01
Szia Tünde! Kérdésedre saját tapasztalatomból válaszolnék. A legjobb, ha 2 egymás melleti szobát választanátok. A 4 férőhelyesnél a nappaliban van a konyharész, a fürdő bejárata és csak egy kulcs van az apartmanhoz. Ha külön vagytok, akkor nem kell egymáshoz alkalmazkodni, nem zavarjátok egymást.
Szabó Tünde Dátum: 2013-04-16 09:27:03
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni 2 pár mennénk nyaralni, de csak olyan apartman van ami 4 férőhelyes, hogy szoba + nappali. Így az egyik pár a nappaliban kénytelen aludni Nem tudunk dönteni, hogy elviselhető-e ez vagy nézzünk 2 egymás melletti szobát :) Szállt már meg valaki ilyen elrendezésű szálláson ? :) Előre is köszönöm az információkat smile