Kedves Kata!
Látom rendesen beindult a fórum. Ezúton is köszönjük az ott töltött kellemes októberi nyaralást, amit a Te kedves gondoskodásod is segített felejthetetlenné tenni. Idén biztosan nem találkozunk, mert Tolóba megyünk, de jövőre szívesen visszatérnénk Sartiba. Jó munkát, és kellemes csoportokat kívánunk, üdvözlettel: Klopp Gyula és Magdi
Kedves Magdi és Gyula! Nagy szeretettel gondolok Rátok! Hallottam, hogy az idén a csapat Toló felé veszi az irányt! Kívánok Nektek élményekben gazdag kellemes nyaralást! Én is a szívembe zártalak Titeket és bízom benne, hogy még tényleg találkozunk! Üdvözlettel Kata