Kedves Grandkata!
Mindig eszembe jut valami kérdés, azt szeretném megkérdezni, hogy én egyedül utaznék előszezonbab vállalnám a társítást , de ugyebár az nem lehetséges, hogy a társammal egy időben legyünk mindig egy helyen, szóval azt szeretném megkérdezni, hogy a Blue Sartiban van e recepció, ahova a kulcsot ott tudjuk hagyni egymásnak, ha külön utakon járunk?
Köszönöm
tisztelettel
Kedves Tímea! Az a jó, ha a leendő Vendégek mindent megkérdeznek, amire kíváncsiak. Erre való a fórum. Az első hetekben csak akkor társítanak, ha tele a ház, ami most még úgy néz ki, hogy sajnos nem telt meg. A Blue Sartiban, és a többi házban sincs recepció. Általában mágneskártyásak az ajtók, és 1 db mágneskártyát ad a tulajdonos. A kulcsot pedig az érkezéstől a hazaindulásig az utasnak kell őriznie, mivel házaink nem szállodaként üzemelnek. Üdvözlettel: Kata