(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-04-15 19:24:24
Hevesi Tímea írta ekkor: 2013-04-15 11:37:00
Kedves Kata miután elolvastam kedeves Ibolya fórumozó linkjét, már ,csak az lenne a kérdésem, hogy Sartiban az orvosi rendelő szerződésben áll e az egészség biztosítással vagyis az ingyenes kártyámra kaphatnék e orvosi ellátást Sartiban. Köszönöm Tisztelettel
Kedves Tímea! Görögországban az EU kártya, csak sürgősségi ellátásra jogosít. Amennyiben orvosi segítségre van szükségünk, feltétlen szükséges a biztosítás - én személy szerint az Atlasz biztosítást tartom a legjobbnak - melyek poggyász, utazás ideje és a nyaralás időtartamára vonatkoznak. Amúgy egy vizit az orvosnál 30-60 €-ba kerül. Minden kedves Vendégünknek figyelmébe ajánlom, hogy ha lehet, biztosítás nélkül ne induljanak el. Üdvözlettel Kata smile
Hevesi Tímea Dátum: 2013-04-15 11:37:00
Kedves Kata miután elolvastam kedeves Ibolya fórumozó linkjét, már ,csak az lenne a kérdésem, hogy Sartiban az orvosi rendelő szerződésben áll e az egészség biztosítással vagyis az ingyenes kártyámra kaphatnék e orvosi ellátást Sartiban. Köszönöm Tisztelettel
Hevesi Tímea Dátum: 2013-04-15 11:33:33
Szöllősi Ibolya írta ekkor: 2013-04-15 09:30:26
Kedves Tímea! Igaz, nem engem kérdezett, de épp a napokban néztem én is utána ennek a kérdésnek. Számomra az itt olvasottak bizonyultak hasznosnak: http://www.unionbiztosito.hu/ugyfelszolgalat/europai_egeszsegbiztositasi_kartya
Nagyon szépen köszönöm az infót nagyon hasznos volt
Szöllősi Ibolya Dátum: 2013-04-15 09:30:26
Hevesi Tímea írta ekkor: 2013-04-15 09:01:51
Kedves Kata! Kérdéssemmel Önhöz fordulok, mert úgy érzem erről a fontos kérdésről Öntöl biztosan megfelelő választ kapok. Azt szeretném megkérdezni, hogy nekem van EU-s egészségügyi kártyám pl az biztosítana e egy Szerbiában bekövetkezett buszbalesetnél orvosi ellátást vagy haza szállítást ne adj isten, vagy ha mondjuk orvosi ellátásra szorulnék Sartin? Tudom lehet utas biztosítás kötni plussz költségért, de érdekelne ,hogy végül is akkor mi értelme van az ingyenes Eu-s kártyának nyújt e megfelelő ellátást és a lényeg persze az hogy ez e ingyenesen történik e, ha bármi egészségügyi probléma történne?Válaszát előre is köszönöm, olvasgattam erről fórumokat ,de eltérőek a vélemények Tisztelettel
Kedves Tímea! Igaz, nem engem kérdezett, de épp a napokban néztem én is utána ennek a kérdésnek. Számomra az itt olvasottak bizonyultak hasznosnak: http://www.unionbiztosito.hu/ugyfelszolgalat/europai_egeszsegbiztositasi_kartya
Hevesi Tímea Dátum: 2013-04-15 09:01:51
Kedves Kata! Kérdéssemmel Önhöz fordulok, mert úgy érzem erről a fontos kérdésről Öntöl biztosan megfelelő választ kapok. Azt szeretném megkérdezni, hogy nekem van EU-s egészségügyi kártyám pl az biztosítana e egy Szerbiában bekövetkezett buszbalesetnél orvosi ellátást vagy haza szállítást ne adj isten, vagy ha mondjuk orvosi ellátásra szorulnék Sartin? Tudom lehet utas biztosítás kötni plussz költségért, de érdekelne ,hogy végül is akkor mi értelme van az ingyenes Eu-s kártyának nyújt e megfelelő ellátást és a lényeg persze az hogy ez e ingyenesen történik e, ha bármi egészségügyi probléma történne?Válaszát előre is köszönöm, olvasgattam erről fórumokat ,de eltérőek a vélemények Tisztelettel