(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Váncsa Csabáné Dátum: 2013-03-01 14:15:28
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2013-02-24 18:24:09
Kedves Dóra! Kint biztosan megtudod. Akkor már késő lesz? Mikor mi voltunk 2009-ben az akkori Holiday-ben-most Blue Sarti-ban, a Sarti beach-en.
Kedves Veronika! Nem, nem lesz késő akkor sem,csak tavaly -amikor szintén a Grandtours-szal nyaraltunk Paralián- már előre tudtuk,hogy melyik apartmanba lesz a telepített idegenvezető.
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-02-27 22:11:09
Konopka László írta ekkor: 2013-02-24 19:19:14
Kedves Vanda! Lehet kutyával menni. Én most megyek negyedszer. Szintén yorkival. kuldôk képeket és címeket. Adj címet. Vladó* Szia VERUS!!!!!!!!!!!!
off: Szia VLADÓ ! írj pár sort, rég hallottam rólad! off Bocsi mindenkitől! De hogy közhasznú is legyek, van egy kérdésem: Ez a új apartman, amiről még kép sincs az oldalon - én amúgy találtam egy csomót - Sarti melyik részén van? itt vannak a fotók: http://www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=4&gs_ri=psy-ab&cp=0&gs_id=cl&xhr=t&q=Greece+House+Mitsokopi&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42965579,d.d2k&biw=1920&bih=917&bs=1&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=KHIuUd6LKcfAtAaUioGICg#imgrc=nnUPXm9OoC9fSM%3A%3B3vA36UnvxotnfM%3Bhttp%253A%252F%252Fgo2driveway.com%252Fwww1%252Fimages%252Fstories%252Fclients%252Fmitsokopi%252Fm10.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgo2driveway.com%252Fwww1%252Fdirectory%253Fsobi2Task%253Dsobi2Details%2526catid%253D276%2526sobi2Id%253D148%3B601%3B801
Szombati Zsuzsa Dátum: 2013-02-25 14:25:19
Köszönöm a gyors vàlaszt!
Konopka László Dátum: 2013-02-24 21:01:32
Szombati Zsuzsa írta ekkor: 2013-02-24 20:23:53
Sziasztok! Július végén Sartira megyünk nyaralni. Autòt szeretnènk bèrelni egy pàr napra, valaki esetleg meg tudná mondani, hogy hol van erre lehetösèg? Elöre is köszi.
Szia Zsuzsa! MASTER CAR - CAR HIRE 25 Kolokotroni Str 63072, Sarti Sithonia Tel:+30 23750 94402, Fax:+30 694 470-2024
Szombati Zsuzsa Dátum: 2013-02-24 20:23:53
Sziasztok! Július végén Sartira megyünk nyaralni. Autòt szeretnènk bèrelni egy pàr napra, valaki esetleg meg tudná mondani, hogy hol van erre lehetösèg? Elöre is köszi.