Kedves Vanda! Lehet kutyával menni. Én most megyek negyedszer. Szintén yorkival. kuldôk képeket és címeket. Adj címet.
Vladó*
Szia VERUS!!!!!!!!!!!!
off: Szia VLADÓ ! írj pár sort, rég hallottam rólad! off
Bocsi mindenkitől! De hogy közhasznú is legyek, van egy kérdésem: Ez a új apartman, amiről még kép sincs az oldalon - én amúgy találtam egy csomót - Sarti melyik részén van?
itt vannak a fotók: http://www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=4&gs_ri=psy-ab&cp=0&gs_id=cl&xhr=t&q=Greece+House+Mitsokopi&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42965579,d.d2k&biw=1920&bih=917&bs=1&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=KHIuUd6LKcfAtAaUioGICg#imgrc=nnUPXm9OoC9fSM%3A%3B3vA36UnvxotnfM%3Bhttp%253A%252F%252Fgo2driveway.com%252Fwww1%252Fimages%252Fstories%252Fclients%252Fmitsokopi%252Fm10.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgo2driveway.com%252Fwww1%252Fdirectory%253Fsobi2Task%253Dsobi2Details%2526catid%253D276%2526sobi2Id%253D148%3B601%3B801