Szia Betti!
Idén megyek nyolcadszor. Az idô fugg a 1, sofôrtôl
2, autótól
3,mikor indulsz, - (hónap(
4, a hét melyik napján indulsz
5, melyik határátkelôvel kezded
6, kik az utasok, pici gyermek vagy négy sofôr
Nekem Balassagyarmatról a rekordom min. 16 óra max. 20 óra. Sok fugg a várakozásoktól a határokon és az autópálydíj beszedôknél. Nagyon hasznos tanácsokat kapsz a "Török vendégmunkások várható rohama Szerbia felé" Gyôrffy Árpádtól. Tanulmányozd visszafele tôbb évet. Én legújabban két nap megyek, jôvôk. Reggel 6,00 kôrul indulok nyugodt tempóban este 7,00 kôrul átlépem a gôrôg határt, alszom majd másnap reggel 8-kor indulok és 11 - re sartin vagyok. Visszaafele Rôszkénél alszom. (csak egyedul vezetek(
Kedves László! Köszönöm a gyors választ, mi Miskolcról, 2 sofőrel és egy 2 éves kisgyerekkel vágnánk neki szeptember elején