(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-03-05 11:59:37
...és mikor indulsz -NAP ! mert hétvégén nagyobb a forgalom a határokon.
Bernadett Dátum: 2013-03-03 17:03:52
Konopka László írta ekkor: 2013-03-02 20:21:17
Szia Betti! Idén megyek nyolcadszor. Az idô fugg a 1, sofôrtôl 2, autótól 3,mikor indulsz, - (hónap( 4, a hét melyik napján indulsz 5, melyik határátkelôvel kezded 6, kik az utasok, pici gyermek vagy négy sofôr Nekem Balassagyarmatról a rekordom min. 16 óra max. 20 óra. Sok fugg a várakozásoktól a határokon és az autópálydíj beszedôknél. Nagyon hasznos tanácsokat kapsz a "Török vendégmunkások várható rohama Szerbia felé" Gyôrffy Árpádtól. Tanulmányozd visszafele tôbb évet. Én legújabban két nap megyek, jôvôk. Reggel 6,00 kôrul indulok nyugodt tempóban este 7,00 kôrul átlépem a gôrôg határt, alszom majd másnap reggel 8-kor indulok és 11 - re sartin vagyok. Visszaafele Rôszkénél alszom. (csak egyedul vezetek(
Kedves László! Köszönöm a gyors választ, mi Miskolcról, 2 sofőrel és egy 2 éves kisgyerekkel vágnánk neki szeptember elején smile
Konopka László Dátum: 2013-03-02 20:48:35
Bernadett írta ekkor: 2013-03-01 19:44:00
Sziasztok! Olyan emberek válaszát várom akik már voltak aútóval Sartin. A kérdésem a következő : mennyi időt vett igénybe az utazás és ezzel kapcslatban várok jó tanácsokat is amiket előrre is köszönök ! Üdv. mindenkinek smile
Betti! Ez is JÓ! http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=333
Konopka László Dátum: 2013-03-02 20:21:17
Bernadett írta ekkor: 2013-03-01 19:44:00
Sziasztok! Olyan emberek válaszát várom akik már voltak aútóval Sartin. A kérdésem a következő : mennyi időt vett igénybe az utazás és ezzel kapcslatban várok jó tanácsokat is amiket előrre is köszönök ! Üdv. mindenkinek smile
Szia Betti! Idén megyek nyolcadszor. Az idô fugg a 1, sofôrtôl 2, autótól 3,mikor indulsz, - (hónap( 4, a hét melyik napján indulsz 5, melyik határátkelôvel kezded 6, kik az utasok, pici gyermek vagy négy sofôr Nekem Balassagyarmatról a rekordom min. 16 óra max. 20 óra. Sok fugg a várakozásoktól a határokon és az autópálydíj beszedôknél. Nagyon hasznos tanácsokat kapsz a "Török vendégmunkások várható rohama Szerbia felé" Gyôrffy Árpádtól. Tanulmányozd visszafele tôbb évet. Én legújabban két nap megyek, jôvôk. Reggel 6,00 kôrul indulok nyugodt tempóban este 7,00 kôrul átlépem a gôrôg határt, alszom majd másnap reggel 8-kor indulok és 11 - re sartin vagyok. Visszaafele Rôszkénél alszom. (csak egyedul vezetek(
Bernadett Dátum: 2013-03-01 19:44:00
Sziasztok! Olyan emberek válaszát várom akik már voltak aútóval Sartin. A kérdésem a következő : mennyi időt vett igénybe az utazás és ezzel kapcslatban várok jó tanácsokat is amiket előrre is köszönök ! Üdv. mindenkinek smile