(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Andrea Dátum: 2013-03-22 13:13:12
Sziasztok! Mi a 3. turnusban megyünk. Volt már valaki ez időtájt az elmúlt években? Mik a tapasztalatok időjárás terén? Üdv mindenkinek! :)
Király Zoltán Dátum: 2013-03-07 23:11:06
Bernadett írta ekkor: 2013-03-01 19:44:00
Sziasztok! Olyan emberek válaszát várom akik már voltak aútóval Sartin. A kérdésem a következő : mennyi időt vett igénybe az utazás és ezzel kapcslatban várok jó tanácsokat is amiket előrre is köszönök ! Üdv. mindenkinek smile
Szia! Tavalyelőtti dolgokról tudok írni. Mi 18.30-kor indultunk Hatvanból. 21.00-re határon voltunk, éjfélre Belgrádban. Akkor építették az autópályát Novi Sad magasságában, és sok 60 km/h tábla volt, amit igyekeztem betartani. 08.00-ra értünk a görög határa, és kb. 14.00-re Sartiba. Ez kb. 20 óra. Belgrádban kerültem egy jó 40 percet, a kapott térkép miatt, valamint a görög határnál vártunk 20 percet, amíg egy kedves határőrnéni ki nem szedett a sorból. Ezúton is köszönet neki! A többi határ leküzdése nem vett 10 percet sem igénybe. Mivel a család "teve effektusban" szenved, így csak kétszer álltunk meg eü. dolgot intézni. Hazafelé bátrabb voltam, mert 18.00-kor indultunk el, és 09.00-kor már az ágyban feküdtem otthon. Természetesen kalkulálni kell az időeltolódást is, így a 20 csak 19, a 15 az 16 óra utazási idő. Számomra a legunalmasabb rész a Belgrád-Nis közötti rész volt. Monoton és az idő is akkor a "legálmosítóbb". Ha augusztus 10. után mentek, akkor többet is tudok referálni, mert idén is tervben van, már csak a kivitelezés hiányzik. Esetleg valamiről konkrét kérdés merülne fel, csak bátran kérdezd! kisKirály
Fajcsák Roland Dátum: 2013-03-06 18:28:00
Lukács Anita írta ekkor: 2013-03-06 08:03:40
Sziasztok! Mi május elején az első turnusban szeretnénk utazni. Érdeklődnék, hogy elég jó idő lesz már ahhoz, hogy fürödni lehessen a tengerben? Élelmiszer boltok vannak az apartman közelében? É milyen árak vannak ott? Nagyon drágák? Fél panzió vagy önellátás a kedvezőbb? A fórumozók közül van itt valaki aki május elején megy mint mi? Mi Nyíregyházáról indulunk. Köszi a válaszokat :)
Szia.Mi soha nem kérünk félpanziót sehol,szerintünk sokkal jobb minden nap máshol enni,megkóstolni több étterem kínálatát.Lehet hogy nem akkor lesztek éhesek vagy nem lesz időtök akkor menni amikor kell,vagy találtok egy tök hangulatos éttermet este ahova szívesebben beülnétek kajálni.....stb.stb.De ez csak a mi véleményünk
Fajcsák Roland Dátum: 2013-03-06 18:20:55
Bernadett írta ekkor: 2013-03-01 19:44:00
Sziasztok! Olyan emberek válaszát várom akik már voltak aútóval Sartin. A kérdésem a következő : mennyi időt vett igénybe az utazás és ezzel kapcslatban várok jó tanácsokat is amiket előrre is köszönök ! Üdv. mindenkinek smile
Szia!Igaz mi busszal,de mentünk23 órát visszafelé 16-ot.:)Ismerősöm Paráliára ment 11-12óra alatt.
Lukács Anita Dátum: 2013-03-06 08:03:40
Sziasztok! Mi május elején az első turnusban szeretnénk utazni. Érdeklődnék, hogy elég jó idő lesz már ahhoz, hogy fürödni lehessen a tengerben? Élelmiszer boltok vannak az apartman közelében? É milyen árak vannak ott? Nagyon drágák? Fél panzió vagy önellátás a kedvezőbb? A fórumozók közül van itt valaki aki május elején megy mint mi? Mi Nyíregyházáról indulunk. Köszi a válaszokat :)