(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Konopka László Dátum: 2013-02-24 19:19:14
Tóth Vanda írta ekkor: 2013-02-20 10:46:56
Kedves Kata!!! Azt szeretnén kérdezni hogy valamelyik apartman engedélyezi e hogy kiskutyát vigyünk magunkal?(A mi esetünkben egy yorkiról lenne szó).Természetesen egyénileg utaznánk.Köszönöm előre is a tájékoztatást.Szép napot smile
Kedves Vanda! Lehet kutyával menni. Én most megyek negyedszer. Szintén yorkival. kuldôk képeket és címeket. Adj címet. Vladó* Szia VERUS!!!!!!!!!!!!
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-02-24 18:24:09
Kedves Dóra! Kint biztosan megtudod. Akkor már késő lesz? Mikor mi voltunk 2009-ben az akkori Holiday-ben-most Blue Sarti-ban, a Sarti beach-en.
Váncsa Csabáné Dátum: 2013-02-23 15:02:24
Kedves Grandtours! Júliusban Önökkel utazunk négyen Sartira,az Anna Apartmanba.Kérdésünk az lenne,hogy melyik apartmanban található Sartin a Grandtours telepített idegenvezetője? Válaszukat előre is köszönjük! Üdvözlettel:Dóra
Szöllősi Ibolya Dátum: 2013-02-20 15:55:09
Grand Kata írta ekkor: 2013-02-20 14:41:55
Kedves Ibolya! A George 1. apartman 500 m-re a központtól egy kis utcában található. Ha a falutérképet megnézed, az még jobb támpontot ad. Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata! Köszönöm a választ, de nem jöttem tőle jobban képbe. Az "500 méterre a központtól" elég tág meghatározás. :) Megnéztem a térképet mielőtt kérdeztem, de nekem úgy rémlik, hogy ott az iskola van, ahol a George I. van jelölve...
Grand Kata Dátum: 2013-02-20 14:43:07
Tóth Vanda írta ekkor: 2013-02-20 10:46:56
Kedves Kata!!! Azt szeretnén kérdezni hogy valamelyik apartman engedélyezi e hogy kiskutyát vigyünk magunkal?(A mi esetünkben egy yorkiról lenne szó).Természetesen egyénileg utaznánk.Köszönöm előre is a tájékoztatást.Szép napot smile
Kedves Vanda! Sajnos kutyát nem lehet az apartmanokba hozni! Sajnálom! Üdvözlettel Kata smile smile