(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-02-15 22:52:56
Bernadett írta ekkor: 2013-02-12 15:05:58
Kedves Grand Kata ! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.
Kedves Betti! Általában a háztulajdonosok megengedik, hogy egy pici baba a szülővel aludjon, de sok esetben kiságyat szoktak magukkal hozni a szülők. Ezeket a dolgokat minden esetben irodánkkal érdemes tisztázni. Az autópálya díj és üzemanyag ár tekintetében korai lenne konkrét információt adnom. Erre a szezon kezdetekor tudok megközelítően pontos összegről nyilatkozni. Térjünk vissza májusban erre a kérdésre. (Én is miskolci vagyok.) Az utazás kiállításon személyesen is tudunk erről beszélni. Üdvözlettel Kata smile smile smile
Bernadett Dátum: 2013-02-12 15:05:58
Kedves Grand Kata ! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.
Oláh Péter Dátum: 2013-02-11 12:42:30
Dávid Zoltán írta ekkor: 2013-02-05 13:05:59
Kedves Péter : És mindenkinek aki Görög országban horgászni akar, partról való horgászathoz, nem kell semmiféle engedély. Csak szerencse ,hogy halat is fogjon. Üdv:Zoli smile
Köszönöm szépen az infót.
Grand Kata Dátum: 2013-02-05 19:20:18
Liska László írta ekkor: 2013-01-31 10:45:36
Kedves Kata! Már lefoglaltuk nyaralásunkat az Ostraco apartmanba. A leírásban szerepel, hogy az udvaron lehet grillezni is. Kérdéseim: Valahol olvastam, hogy Sarti kis halász falu. Ezt a mesterséget továbbra is művelik az itt lakók? Van esetleg halpiaca is? Vagy milyen lehetőség van hal vásárlásra grillezéshez? Van lehetőség a közelben (alkalmas partszakasz) horgászásra? Vagy ehhez engedély is szükséges? Mennyire veszik ezt szigorúan? Ha kell engedély, hol váltható és mennyibe kerül? A grillezéshez szükséges faszenet biztosítja az apartman üzemeltetője, vagy be lehet szerezni a faluban? Mi nagyon szeretjük a grillezett halat és remélem így itt is sikerül szerét ejtenünk legalább egy vacsoea erejéig. Várom válaszodat! Köszönettel: L.L.
Kedves László! Sartiról az útikönyvek ugyan azt írják, hogy halászfalu. Igazából telente néhány százan élnek itt, és ugyan eljárnak halászgatni saját szükségletre, de kifejezetten nem halászatból élnek az ottani görögök. Halat főleg üzletben lehet vásárolni, és valóban Sikiában szombatonként piac van, de nem minden esetben árulnak ott halat. Nagyobb piacot Neos Marmaraszban találunk csütörtökönként. A horgászással kapcsolatban bár bár kaptál választ, én csak megerősíteni szeretném Zolit abban, hogy engedély nélkül bárki megpróbálhatja...... több kevesebb sikerrel. Fürdőterületek közelében nem nagyon van hal a görögök is a nyílt tenger felé veszik az irányt, de hátha szerencséd lesz! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Dávid Zoltán Dátum: 2013-02-05 13:05:59
Kedves Péter : És mindenkinek aki Görög országban horgászni akar, partról való horgászathoz, nem kell semmiféle engedély. Csak szerencse ,hogy halat is fogjon. Üdv:Zoli smile