(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Lakó Dénes Dátum: 2013-02-05 11:40:40
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2013-02-04 19:57:29
Kedves Dénes: Sartin minden van. Néhány link, benne a válaszok: http://www.facebook.com/pages/Macedonia-Spirit-Club/162524820425356 http://www.rideanddrive.gr/sarti.html http://www.mastercar-greece.com/ ......a telejsség igénye nélkül. Egyébként ha a főutcén végigsétálsz, több autókölcsönzót is találsz. Egyet nem ajánlok: Ami a főtéren van a T.tours irodájában. Őket messziről kerüld !Tudnék mesélni. (Valami halászós programról hallottam, de ebben igazán Kata tudna segíteni)
Köszönöm szépen:D
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-02-04 19:57:29
Kedves Dénes: Sartin minden van. Néhány link, benne a válaszok: http://www.facebook.com/pages/Macedonia-Spirit-Club/162524820425356 http://www.rideanddrive.gr/sarti.html http://www.mastercar-greece.com/ ......a telejsség igénye nélkül. Egyébként ha a főutcén végigsétálsz, több autókölcsönzót is találsz. Egyet nem ajánlok: Ami a főtéren van a T.tours irodájában. Őket messziről kerüld !Tudnék mesélni. (Valami halászós programról hallottam, de ebben igazán Kata tudna segíteni)
Lakó Dénes Dátum: 2013-02-04 11:29:05
Helló! Szeretném megkérdezni van e disco Sartin? Milyen lehetőségek vannak robogó esetleg 6 személyes autó bérlésre? Ha valaki tud esetleg árakat hozzá megköszönném. Van e a kikötőkben lehetőség horgászatra befizetni valami helyi horgászhoz, halászhoz? Válaszokat előre is köszönöm:D
Oláh Péter Dátum: 2013-02-02 19:03:20
Szia Kata! Ez a téma engem is érdekelne. Pontosabban a horgászatra vonatkozó rész, hogy kell-e engedély a partról való horgászathoz? Mivel május végétő megyünk nyaralni és imádunk horgászni, így egy igazi horgász egy ilyen lehetőséget nem szívesen hagyna ki. A választ előrre is köszönöm.
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-01-31 15:16:06
László:Igen, élő mesterség még a halászat. Én ugyan nem tudok minden kérdésedre válaszolni, de azt tudom, hogy lehet halat kapni Sartin, és horgászásra is van lehetőség-engedélyről nem tudok infót adni, Kata inkább. Piac egy héten egyszer van, de csak a néhány km-el délebbre eső Sikián, és akkor is csak délig. Lehet, hogy ebben is van változás-ez 2004-ben volt.