László:Igen, élő mesterség még a halászat. Én ugyan nem tudok minden kérdésedre válaszolni, de azt tudom, hogy lehet halat kapni Sartin, és horgászásra is van lehetőség-engedélyről nem tudok infót adni, Kata inkább. Piac egy héten egyszer van, de csak a néhány km-el délebbre eső Sikián, és akkor is csak délig. Lehet, hogy ebben is van változás-ez 2004-ben volt.