(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Liska László Dátum: 2013-01-29 10:52:24
Kedves Kata! Görögországban az elektromos berendezések használatához (laptop, villany bvorotva) kell -e átalakító, mint pl. Olaszországban, vagy pedig használhatók a nálunk forgalmazott csatlakozókkal?
Karajz Ágnes Dátum: 2013-01-29 00:46:57
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-26 22:09:27
Kedves Ági! Az erkélyek között szinte mindenütt vannak rácsok, vagy elválasztók. A földszinti erkélyekre pedig nagyon is be lehet látni, hiszen van olyan is ha elolvasod a leírásoknál, hogy van amely még a járda alatt van néhány cm-el. Amennyiben ez zavaró a számotokra, akkor talál az emeleti szobák közül lenne célszerű választani. Üdvözlettel Kata smile smile
Köszönöm a segítséget, remélem sikerült eljutnunk idén Sartira, ha igen akkor valószínű a George I. apartmant választjuk. Akkor tehát itt is el van választva a terasz az emeleten? úgy értem nem folyosó szerű? Bocsánat ezt a sok kérdezősködést, de sajnos csak egy képen látni a teraszt és biztosra akarunk menni:P Még az lenne a kérdésem, hogy itt a 3 fős stúdiókat megkaphatjuk 2 főre? Tényleg nagyon köszönöm a sok segítséget, remélem találkozunk szeptemberben!
Grand Kata Dátum: 2013-01-28 22:44:04
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-28 22:42:35
Kedves Veronika! A klímát csak főszezonban szokták használni, és természetesen nem kötelező. smile smile Érkezéskor, vagy első nap lehet eldönteni a vendégnek, hogy szükségét érzi-e ha nagy a meleg és akkor egy összegben kell kifizetni. smile smile Üdvözlettel Kata
Bocsánat Szilvia! és nem Veronika! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-01-28 22:42:35
Czinder Szilvia írta ekkor: 2013-01-28 20:52:07
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a klíma az választható, vagy ki kell fizetni mindenképp? smile
Kedves Veronika! A klímát csak főszezonban szokták használni, és természetesen nem kötelező. smile smile Érkezéskor, vagy első nap lehet eldönteni a vendégnek, hogy szükségét érzi-e ha nagy a meleg és akkor egy összegben kell kifizetni. smile smile Üdvözlettel Kata
Grand Kata Dátum: 2013-01-28 22:39:17
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2013-01-27 12:34:24
Ilyen az ember. Mindig az kell, amit macerásabb elérni! Akkor nincs más hátra, mint a szebbnél szebb öblök felkeresése. Végül is Diaporos partjait is ugyanaz a tenger mossa. Tehát "lóhátra"pattanunk, és jöhet minden nap egy új ! Kata, Neked pedig köszi ! :)
Nagyon szívesen! Jó tervezgetést! smile smile smile