Kedves Ági! Az erkélyek között szinte mindenütt vannak rácsok, vagy elválasztók. A földszinti erkélyekre pedig nagyon is be lehet látni, hiszen van olyan is ha elolvasod a leírásoknál, hogy van amely még a járda alatt van néhány cm-el. Amennyiben ez zavaró a számotokra, akkor talál az emeleti szobák közül lenne célszerű választani. Üdvözlettel Kata
Köszönöm a segítséget, remélem sikerült eljutnunk idén Sartira, ha igen akkor valószínű a George I. apartmant választjuk. Akkor tehát itt is el van választva a terasz az emeleten? úgy értem nem folyosó szerű? Bocsánat ezt a sok kérdezősködést, de sajnos csak egy képen látni a teraszt és biztosra akarunk menni:P Még az lenne a kérdésem, hogy itt a 3 fős stúdiókat megkaphatjuk 2 főre? Tényleg nagyon köszönöm a sok segítséget, remélem találkozunk szeptemberben!