Szia Kata!
Tegnap szerencsésen haza érkeztünk. Jól éreztük magunkat. A szigettúra szuper volt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Külön köszönet az érdekes információkért, történetekért amit megosztottál velünk. Nem írom, hogy áldás Rád, hiszen Neked sokkal kitüntetettebb helyről azt már megadták. Remélem meggyógyultál, és már az új vendégeket gardírozod.
További szép nyarat és jó munkát kívánok a párommal együtt. Marika
Szia Marika! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és tudtam valamiféle új infóval gazdagítani a nyaralásotokat! Jól vagyok köszönöm és Nektek is minden szépet és jót kívánok! Üdv.: Kata

Már "boldogítom" az új Vendégeket