(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Mogyorósiné Agócsy Andrea Dátum: 2012-08-15 18:39:05
Kálmándi Anikó írta ekkor: 2012-08-13 10:42:51
Kedves Andrea! Mi aug. 20án indulunk Sartira, mi is a Blue Sarti apartmanban szállunk meg. Megköszönném, ha egy pár infoval ellátnál engem hogy a konyhában milyen felszereltség van, és hogy hűtőtáskát valóban nem lehet felvinni a buszra? Válaszod előre is köszönöm! :)
Kedves Ildikó! Bocsi, hogy most írok csak, de csak ma jöttünk haza. Nekem a Blue Sartiról nagyon jó tapasztalatom van, igaz sikerült nagyon jó fekvésű szobát választanunk. A szobák kicsik, ( mi kétszemélyesben voltunk) , de aludni elég. A konyharész is picike. felszereltség: 2 mélytányér, 2 lapos tányér 2 kistányér. 1 tálaló tál, 1 serpenyő ( teflon volt valamikor), 1 közepes lábas, 1 nagy lábos . 2 kanál,villa,kés,kiskanál. 1 vágódeszka, 1 tésztaszűrő, 1 merőkanál,1 pici fakanál , 2 kávésbögre . Vizes-boros pohár, kenyérvágó kés (nagy kés) nincs célszerű vinni, sajtreszelő nincs, persze ezek csak akkor kellenek ha egy kis főzőcske is belefér. 2 " lángú" villanytűzhely, mikró van. Hűtőládát nem lehet szerintem felvinni, mi egy közepes puha hűtőtáskát vittünk fel, szendvicsekkel és innivalóval az útra, de azzal semmi gond nem volt, az felfért a fenti csomagtartóba. A láb mellett csak kevés csomagot érdemes tartani, mert a hosszú út alatt kényelmetlen lehet. A buszok sem egyformák, kényelmesek nagyon (amikkel mi mentünk-jöttünk) Ha valami infó kell, nyugodtan kérdezz, nekem is jó lett volna kérdeznem, és ezek az infók sokat érnek a csomagolásnál. Üdv. Mné Andrea
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-08-14 07:07:50
K. Kitti írta ekkor: 2012-08-13 12:17:17
Szia! Mi is 20-án indulunk busszal és nekünk azt mondták, hogy a hűtőtáskát nem szabad felvinni. :( Mi beszereztünk két "mini" hűtőtáskát, azt visszük fel a buszra. Nem fér bele sok, 5-6 fél literes üveg de ez is több, mint a semmi!
Szia! Felesleges üdítőt, egyéb innivalót felvinni a buszra, a sofőröktől vásárolhatsz útközben hideg üdítőt, vizet, teát, sört. kb 2-300Ft volt. pihenőknél meleg tea, kávé, leves is kérhető. A buszon elég szűkös a hely mert a csomagtartó keskeny, oda max takarót, párnát lehet felrakni. Minden csomag amit felviszel elveszi a helyet a lábadtól, és ilyen hosszú úton nem mindegy mennyire tudsz kinyújtózni. De ez csak személyes tapasztalat, mi szendvicset, gyümölcsöt és 1-1 db 0,5 literes üdítőt vittünk, a többit megvásároltuk amikor kellett, a folyadék bevitelt úgyis korlátozni kell az úton. Jó nyaralást.
K. Kitti Dátum: 2012-08-13 12:17:17
Kálmándi Anikó írta ekkor: 2012-08-13 10:47:48
Sziasztok! 20án indulunk Sartira a Blue Sartiban fogunk megszállni. Szívesen várom a hozzászólásokat, kinek milyen élményei vannak az úttal kapcsolatban, milyen hosszú volt, kényelmes-e stb. Az igaz hogy a buszra nem lehet felvinni hűtőtáskát? Előre is köszönöm a segítséget! smile
Szia! Mi is 20-án indulunk busszal és nekünk azt mondták, hogy a hűtőtáskát nem szabad felvinni. :( Mi beszereztünk két "mini" hűtőtáskát, azt visszük fel a buszra. Nem fér bele sok, 5-6 fél literes üveg de ez is több, mint a semmi!
Kálmándi Anikó Dátum: 2012-08-13 10:47:48
Sziasztok! 20án indulunk Sartira a Blue Sartiban fogunk megszállni. Szívesen várom a hozzászólásokat, kinek milyen élményei vannak az úttal kapcsolatban, milyen hosszú volt, kényelmes-e stb. Az igaz hogy a buszra nem lehet felvinni hűtőtáskát? Előre is köszönöm a segítséget! smile
Kálmándi Anikó Dátum: 2012-08-13 10:42:51
Grand Kata írta ekkor: 2012-07-28 16:14:09
Kedves Andrea! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat! Igyekszünk a vendégeinket tölünk telhető odafogyeléssel kiszolgálni! További szép nyarat kívánunk Nektek! Üdvözlettel: Kata smile smile smile
Kedves Andrea! Mi aug. 20án indulunk Sartira, mi is a Blue Sarti apartmanban szállunk meg. Megköszönném, ha egy pár infoval ellátnál engem hogy a konyhában milyen felszereltség van, és hogy hűtőtáskát valóban nem lehet felvinni a buszra? Válaszod előre is köszönöm! :)