(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-08-12 21:25:25
Sziasztok! Van valaki vagy valakinek ismerőse aki kisbabával elindult busszal nyaralni??Előre is köszi
Ámit József Dátum: 2012-08-11 15:04:54
Sziasztok!mi júniusban voltunk nagyon meleg volt végig!a boltban a husky nagyon aranyos volt meg az ott dolgozók is rendesek voltak!aki jó gyrosra vágyik annak az avra apartman éttermét ajánlom mert ott nagyon finom és hatalmas az adag!még mindig érzem az ízét a számba de még érezni is fogom mert szeptemberbe megyünk vissza!egy nyaralás nem elég meg hamar elmegy meg igy kevesebbet kell várni jövő júniusig!
Szalai Anikó Dátum: 2012-08-07 16:04:45
Szia Marika! Köszönöm,hogy írtál!Tényleg már nagyon várom az októbert!Köszönöm a tanácsokat is.Igaz főzni nem is akartam,hiszen nem azért megyek,hogy ott is a fakanalat fogjam.Ahelyett inkább bebarangolom a vidéket! Még egyszer köszönöm,hogy írtál! Üdvözlettel:Anikó
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-08-06 10:00:26
Szalai Anikó írta ekkor: 2012-08-03 19:15:11
Szia Marika! Köszönöm,hogy válaszoltál!Nem lenne gond,ha arra kérnélek,hogy írj valamit az élményeidről?Én most megyek először Görögországba és nagyon várom már!Minden bizonnyal hatalmas élmény,ebben a csodálatos országban járni.Nagyon sok képet nézegettem és a dalaikat hallgattam.Már az is magával ragadott!Biztos nagy élmény lesz,olyan,amit nem fogok elfelejteni soha!Előre is köszönöm a válaszod! Üdvözlettel:Snikó
Szia Anikó! Ha most mész először Görögországba, biztosan hatalmas élményben lesz részed. Sarti nagyon jó hely, kiválóan alkalmas pihenésre, és ha bulizni szeretnél az ó faluban van lehetőség, csak kicsit gyalogolni kell. Az emberek nagyon kedvesek, mosolygósak, az idegenvezető Kata szuper. A szigettúrát ki ne hagyjad, és mivel az első utad a görög estre is feltétlenül menjél el. Itt mi most nem voltunk, de az összes eddigi utunknak része volt. Nagyon sok információt tudsz összegyűjteni innen a fórumról és a hellasz.hu oldalon is vannak hasznos tudnivalók, javaslom látogass el erre az oldalra is, beszámolók, fényképek, tapasztalatok bőven vannak, gondolom már alig várod az indulást. Még egy tanács főzni nem érdemes, ez az én véleményem, de kb 20 euróból 2 főnek főétel, saláta, sör, vagy üdítő kijön. De lehet gyrost enni pitában cc 2,5 euróért, ami szintén bőséges és finom. Ja és isteni sajtos, spenótos, édes piták és sütik is vannak.Üdv. Marika
Szalai Anikó Dátum: 2012-08-03 19:15:11
Szélessyné Rozner Mária írta ekkor: 2012-08-02 16:12:15
Szia Anikó! Mi tegnap jöttünk meg a bungalókból, nem kötelező a légkondi, októberben valószínüleg nem is kell. Ajánlani tudom, hogy egy teflon serpenyőt, vágódeszkát, éles kést vigyél majd magaddal. Üdv. Marika
Szia Marika! Köszönöm,hogy válaszoltál!Nem lenne gond,ha arra kérnélek,hogy írj valamit az élményeidről?Én most megyek először Görögországba és nagyon várom már!Minden bizonnyal hatalmas élmény,ebben a csodálatos országban járni.Nagyon sok képet nézegettem és a dalaikat hallgattam.Már az is magával ragadott!Biztos nagy élmény lesz,olyan,amit nem fogok elfelejteni soha!Előre is köszönöm a válaszod! Üdvözlettel:Snikó