Szervusztok!
Októberi indulással mennék Sartirba.Még nem pontosítottam,de valószínű,hogy a bungalók valamelyikében fogok megszállni.Az lenne a kérdésem,hogy a légkondicionálót kötelező jelleggel kell használni,vagy el lehet attól állni.Én ugyanis nem bírom a klíma berendezést!
Előre is köszönöm a választ és jó nyaralást a hamarosan indulóknak!