(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tóth Zsé Ferenc Dátum: 2012-08-01 18:15:46
6-án végre START SARTI!
K. Kitti Dátum: 2012-07-29 21:16:55
Grand Kata írta ekkor: 2012-07-28 16:23:39
Kedves Kitti! Az említett biztosítás talán a legegyszerűbb és legkevesebb szolgáltatást nyújtó. Ha nincs gond mindegy milyen, de ha ne talán komoly probléma adódik akkor jobban jártok egy Atlas, vagy egy EUB biztosítással. Kívánom, hogy ne legyen rá szükség! Üdvüzlettel: Kata smile smile
Szia Kata! Köszönöm a válaszod, akkor inkább lemondunk erről a Posta biztosításról és kötünk Atlaszt vagy EUB-t! :)
Szalai Anikó Dátum: 2012-07-29 15:02:10
Szervusztok! Októberi indulással mennék Sartirba.Még nem pontosítottam,de valószínű,hogy a bungalók valamelyikében fogok megszállni.Az lenne a kérdésem,hogy a légkondicionálót kötelező jelleggel kell használni,vagy el lehet attól állni.Én ugyanis nem bírom a klíma berendezést! Előre is köszönöm a választ és jó nyaralást a hamarosan indulóknak!
Szabcsi Dátum: 2012-07-28 23:29:56
Hali mindenkinek! Esetleg valakik jönnek szept 3.-án Satiba??? Első sorban a 25-35-ig korosztály??? Csupán bratyizni. csaó. Sz-K
Fajcsák Roland Dátum: 2012-07-28 16:43:56
Szia Kata!Köszönjük kérdésed,jól vagyunk.Nem is azért kérdeztem,mindenképp szeretnénk egyszer Sartin is nyaralni,bár Marmaras is nagyon tetszett így majd valamikor oda is vissza kell menjünk!!Mennyi idős volt a legfiatalabb vendéged ha vissza emlékszel,esetleg aki busszal volt?Eddig úgy volt hogy Viki vagy Viktória de már máson is gondolkozunk....nem tudjuk mégTovábbi szép nyarat és jó társaságot Neked