(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

lali Dátum: 2012-07-27 08:44:59
K. Kitti írta ekkor: 2012-07-26 16:48:46
Kedves Lali! Mi is a bungalókba megyünk augusztus 20-án és az lenne a kérdésem, hogy a "konyha" felszereltsége milyen és hogy adnak-e ágyneműhuzatot vagy vinni kell azt is? A válaszodat előre is köszönöm! smile
A konyhában van mosogató, villanyrezsó egy kicsi és egy nagy lappal. Van 2 személyre minden tányér, kés, kanál, villa, merőkanál nagykanál, kompótostál kávékiöntő, vágódeszka bögre pohár (talán ennyi - talán kimaradt valami :) ). Ágynemú van: közepes párna lepedő takarózni (szerintem elég) de ha jól láttam van vastag pléd a szekrényban. Az ágynemű tekintetében turnusváltáskor van tisztacsere. Van talán 2 vagy 3 törülköző fejenként.
Tamás Dátum: 2012-07-26 18:25:38
Sziasztok! Olvastam, hogy Sartitól nem messze van egy "halott város". Milyen messze van és hogyan lehet oda eljutni. Még egy kérdés, milyen helyközi buszjáratok vannak arra felé, és ha van akkor milyen árakon? Előre is köszönöm a választ.
Mogyorósiné Agócsy Andrea Dátum: 2012-07-26 17:26:32
Kedves Fórumozók! Tegnap érkeztünk haza Sartiról . Gyönyörű nyolc napot töltöttünk el a Blue Sarti apartmanházban. Csodálatos kirándulásokat tettünk, köszönet a nagyon lelkes és segítőkész Katának a rengeteg információért amit a kirándulás alkalmával elmesélt nekünk. Az apartman felszereltsége alap, de egy két apró kiegészítéssel minden megfelelő. Igaz mi idősebb házaspár vagyunk, lehet hogy gyerekekkel több kiegészítésre van szükség . Ha valakit részletesebben érdekel szívesen válaszolok . Mi csak jót tudunk mondani. A buszok pedig nagyon kényelmesek, az utazás jól szervezett. A gépkocsivezetők maximálisan rendesek. Szóval minden együtt volt egy felejthetetlen (sajnos most már csak képeket nézegetve ) nyaraláshoz. Én már most mennék vissza, de jövőre mindenképpen visszatérünk. Köszönjük a Grand Tours munkatársainak akik ebben segítettek. Mogyorósiék
K. Kitti Dátum: 2012-07-26 16:48:46
lali írta ekkor: 2012-07-26 12:03:13
Egy kis INFÓ kinnről (minden amit mi láttunk x,xx eurótól): --------------------------------------------------------------------------------- Sartiban az élet kicsit drágább mint itthon. Az idő Tökéletes, de este kicsit lehül (nem úgy mint itthon). Egy Gyros 2,20 euro Egy helyen találtunk a városban 1,75-ért (kicsit kisebb) Kenyér 250gr 0,75 euro Gyros tál.3,5euró Ásványvíz szénsavmentes: 1db 0,25-0,30 cent 6db 1,30-tól Frappé: 1euro Greek kávé 1,50euro Párizsi kis tömlős 1euró kis narancs lekvár 0,06 cent 3db előrecsomagolt croissant: 1,08euro Nagy palacsinta 2euró fagyi 1euró hűtőmágnes 1,5 euró márkás napszmüvegek 6-8 euró (puma, rayben,D&G, stb) cukrászdában egy süti 2euro/db Amit érdemes a szállóra Sarti Beach bungallóba vinni: mosogatószer. szivacs, eü papír(1et adnak), szunyogírtó, kukásszsák(1et adnak), napernyő és sok naptej. A bungikban csak görög nyelvű adás van kb 5-6 de az is hangyás. Légkondi és a wifi külön fizetős. A tenger meleg és lassan mélyülő. Mikor mi voltunk nagy hullámzás volt. Nagyon szép tiszta a víz. Medúzák egyáltalán nincsnek és egyéb élőlények sem nagyon. A tengerpart nagyon széles jól elfér mindenki nem úgy mint paralian. Este és nappal is viszonylag nagy a bogárzaj, nagyon ciripelnek muzsikálnak a bogarak (nem tudni mifajta). A határokon menetben 2 órát a másikon 3at álltunk visszafele ez lecsökkent 1 és fél órára. A parton a napozókat csak a fogyasztók használhatják. Itt kb a legolcsóbb ital 3 euró. Majdnem minden vendéglátó helyen van magyar nyelvű eladó, pincér. A parti bárokban egy 0,5l víz 0,5euro, Amstel 4 euro, kávé 2-3euró, pizza 9-10 euro. ...
Kedves Lali! Mi is a bungalókba megyünk augusztus 20-án és az lenne a kérdésem, hogy a "konyha" felszereltsége milyen és hogy adnak-e ágyneműhuzatot vagy vinni kell azt is? A válaszodat előre is köszönöm! smile
lali Dátum: 2012-07-26 12:03:13
Egy kis INFÓ kinnről (minden amit mi láttunk x,xx eurótól): --------------------------------------------------------------------------------- Sartiban az élet kicsit drágább mint itthon. Az idő Tökéletes, de este kicsit lehül (nem úgy mint itthon). Egy Gyros 2,20 euro Egy helyen találtunk a városban 1,75-ért (kicsit kisebb) Kenyér 250gr 0,75 euro Gyros tál.3,5euró Ásványvíz szénsavmentes: 1db 0,25-0,30 cent 6db 1,30-tól Frappé: 1euro Greek kávé 1,50euro Párizsi kis tömlős 1euró kis narancs lekvár 0,06 cent 3db előrecsomagolt croissant: 1,08euro Nagy palacsinta 2euró fagyi 1euró hűtőmágnes 1,5 euró márkás napszmüvegek 6-8 euró (puma, rayben,D&G, stb) cukrászdában egy süti 2euro/db Amit érdemes a szállóra Sarti Beach bungallóba vinni: mosogatószer. szivacs, eü papír(1et adnak), szunyogírtó, kukásszsák(1et adnak), napernyő és sok naptej. A bungikban csak görög nyelvű adás van kb 5-6 de az is hangyás. Légkondi és a wifi külön fizetős. A tenger meleg és lassan mélyülő. Mikor mi voltunk nagy hullámzás volt. Nagyon szép tiszta a víz. Medúzák egyáltalán nincsnek és egyéb élőlények sem nagyon. A tengerpart nagyon széles jól elfér mindenki nem úgy mint paralian. Este és nappal is viszonylag nagy a bogárzaj, nagyon ciripelnek muzsikálnak a bogarak (nem tudni mifajta). A határokon menetben 2 órát a másikon 3at álltunk visszafele ez lecsökkent 1 és fél órára. A parton a napozókat csak a fogyasztók használhatják. Itt kb a legolcsóbb ital 3 euró. Majdnem minden vendéglátó helyen van magyar nyelvű eladó, pincér. A parti bárokban egy 0,5l víz 0,5euro, Amstel 4 euro, kávé 2-3euró, pizza 9-10 euro. ...