(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-06-18 21:38:54
Kedves Fórumozók,Kedves Mindenki! Aki tart a görögországi helyzettől és befizette már az utazását de nem mer elindulni az szóljon nekem bátran,én elmegyek helyette szívesen(egész évben)akármelyik részre az országban! smile smile smile Ui.:Jó nyaralást mindenkinek smile
ancsi Dátum: 2012-06-18 18:59:56
Géreczné Szikszai Mariann írta ekkor: 2012-06-18 18:22:48
Szia, Ancsi! Mi akkor fogunk indulni Miskolcról... és ti?
Mi is=) Barátnőmmel megyek
Géreczné Szikszai Mariann Dátum: 2012-06-18 18:22:48
ancsi írta ekkor: 2012-06-18 18:09:08
sziasztok! Jön vki júl. 2.-án? =)
Szia, Ancsi! Mi akkor fogunk indulni Miskolcról... és ti?
Grand Kata Dátum: 2012-06-18 18:18:20
Tóth Zsé Ferenc írta ekkor: 2012-06-18 10:15:25
Sziasztok! Aktuális kérdésem van, bár lehet nem tudjátok a választ rá hiszen nem vagytok jósok. Mi lesz, ha pont akkor döl be az EURO mikor kint van egy csoport? Mi a megoldás?
Kedves Ferenc! Nem tudom az otthoni hírek miről regélnek? Itt tegnap lezajlott a választás, és kormányalapításra kerül sor rövidesen. Nem bukik be az € minden a legnagyobb rendben. Szó nincs arról, hogy a görögök kilépnének az EU-ból, és attól sem kell tartani, hogy az €-t felcserélnék drachmára. A politikával kapcsolatos dolgokból itt Sartiban sem az itt nyaraló, sem az itt lakó emberek nem éreznek semmit. A Grand Tours Utazási iroda pedig eddig is és ezután is gondoskodni fog a Vendégeiről. Nincs a világon semmi félnivalója az ideérkezőknek. Rosszindulatú hírek keltek szárnyra otthon, miszerint nincs mit enni, és nincs a bankautomatákban pénz. Mindez nem igaz. Jó lenne, ha végre befejeződne a negatív propaganda és nem zavarnák ezzel a pihenni, kikapcsolódni és látni vágyó utasainkat. Én május 7-e óta vagyok itt Sartiban. Minden a legnagyobb rendben, most is több mint 180 Vendéget gardírozok, és mondhatom, nagyon jól érzik magukat. Bízom benne, ha hazamennek, majd Ők is megerősítik az itt leírtakat, hogy végre nyugodtan készülődhessen Mindenki a nyaralására! Üdvözlettel: Kata smile smile smile smile smile
ancsi Dátum: 2012-06-18 18:09:08
sziasztok! Jön vki júl. 2.-án? =)