Sziasztok!
Aktuális kérdésem van, bár lehet nem tudjátok a választ rá hiszen nem vagytok jósok. Mi lesz, ha pont akkor döl be az EURO mikor kint van egy csoport? Mi a megoldás?
Kedves Ferenc! Nem tudom az otthoni hírek miről regélnek? Itt tegnap lezajlott a választás, és kormányalapításra kerül sor rövidesen. Nem bukik be az € minden a legnagyobb rendben. Szó nincs arról, hogy a görögök kilépnének az EU-ból, és attól sem kell tartani, hogy az €-t felcserélnék drachmára. A politikával kapcsolatos dolgokból itt Sartiban sem az itt nyaraló, sem az itt lakó emberek nem éreznek semmit. A Grand Tours Utazási iroda pedig eddig is és ezután is gondoskodni fog a Vendégeiről. Nincs a világon semmi félnivalója az ideérkezőknek. Rosszindulatú hírek keltek szárnyra otthon, miszerint nincs mit enni, és nincs a bankautomatákban pénz. Mindez nem igaz. Jó lenne, ha végre befejeződne a negatív propaganda és nem zavarnák ezzel a pihenni, kikapcsolódni és látni vágyó utasainkat. Én május 7-e óta vagyok itt Sartiban. Minden a legnagyobb rendben, most is több mint 180 Vendéget gardírozok, és mondhatom, nagyon jól érzik magukat. Bízom benne, ha hazamennek, majd Ők is megerősítik az itt leírtakat, hogy végre nyugodtan készülődhessen Mindenki a nyaralására! Üdvözlettel: Kata