Sziasztok ,2012,06,04 -13 ig voltunk kint ,nagyon kellemesen telt az idő a tenger megfelelt még a 2 éves gyereknek is. -Szerintem akkor nagy bátor felnőtt emberek is meg kéne , kibírják:) (meleg már most a tenger )de 35 fok volt :) A görög boltosok kedvesek aranyosak ha nyílt vagy az az köszönsz mosolyogsz megszeretnek megölelnek le se ülsz és hozzák az ingyen italt, üditőt ha mufurc vagy semlegesek .Az árak nevetségesek 1800-3000 forintig bármit ehetsz de ha csak azt nézzem 500 750 ft olyan gyrost kapsz itthon megsértve érzed magad .
Görögország csodálatosan szép ha csak a tengerparton feküdnél is ,de ha elmész fakultativ programra mi pl Thessaloniki akkor meg látod Görögország második legnagyobb városát .ha Sartin el is tudnák titkolni hogy baj van ott nem ,de érdekes oda érve nyűzsgő piac forgatag és érdekes itt is mosolyognak és látják magyar vagy és kedvesek ....láttam talán négy- őt embert kéregetni ezek nem Görögög voltak ...
És fontos elmondani hogy Kata kint van már évek óta és előtte épül Görögország és rengeteg érdekes dolgot mesél..
Válság ...hmm 80 százalékuk saját vállalkozásuk van 210000 ft a minimál bér 500 ft egy gyros (MAGYARORSZÁGON MEG MEGY A VAKÍTÁS MERT SAJNOS A MAGYAR OLYAN HA AZT MONDJÁK NEKI A MÁSOKNÁL ROSSZABB AKKOR ELHISZI MERT AZZAL Ő JOBB NAK ÉRZI MAGÁT (HIBA )MERT szerintem csak birka de volt rá példa a politika nagy manipulátor (Wass Albert ébredj magyar )
Görög mentalitás, itt a fórumon kérdések milyen a víz ,van e törölköző ,wifi a budiban van egy példa meg érkeznek az új utasok milyenek leszállnak a buszról idegesek lökik fel egymást kapkodnak (hova kérdezik mért nincs kitakarítva ök tudják a megoldást több takaritó mért nem kezdték el hamarabb és ha majd mentek haza látjátok hogy az idegen vezető nem akkor reggel kidobni ezért hadják hogy felkelj 9,00 g el hagyod a szobát . És MIKOR MEGÉRKEZNEK AZ ÚJAK NEM ÉRTIK hát nem nem értik csak minden azonnal kell és akik mennek haza ök ülnek csendesen és mosolyognak hát igen én is ezt csináltam de marha vagyok változnom kell.
Ez a nyaralás szép volt:) jó volt látni és át élni a csodálatos a természeti adottságokat és az emberek más hozzá állását (pedig ahogy Kata mondta itt sincs kolbászból a kerítés ) és még adott 12 új barátot is és egy erdélyi meg hivást ..
Szeretem magyar országot de valljuk be sokat sírunk a semmiért :) és a kérdéseinken is látszik minden sza....on aggódunk:) És Kata váloszol mindenre de némelyik kérdés hogy jövöhéten lesz a 25 fokos a víz (majd fel melegitik neked....mikor meg majd bemész a tengerbe nevesd ki magad ..
TISZTELT tv 2 jelentem kivittek vissza hoztak ettem, ittam lebarnultam vásároltam és nem volt Drágább mint ha Hévizre mentem volna ja Görögországban mig van márvány ,oliva ,narancs, hal, stb addig nem fog csödbe menni de mi igen ha az emberek vakok és még el lehet hitetni velük hogy itthon a legjobb és fizzes be minden adót mert itt kánaán van ...
Ha valakit meg bántottam bocsánat de ezt én igy láttam köszönöm hogy elolvastátok :) udv
Köszönöm szépen Kata ,Szandra ,grand tours és Kata legközelebb meteorák szavamon foghatsz :)
Szerintem azért van a fórum, h az ember kérdezhessen bármit, ha nem tud vmit az adott szállásról vagy bármiről.