(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Fekete Tamás Dátum: 2012-06-19 23:03:37
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-06-19 22:58:30
Kedves Fórumozok :) nem azt irtam mért van fórum vagy mért olvassátok hisz én is itt olvastam hetekig , azért is írtam le árakat és élményeket hogy hasznos legyen ..De az külünösen jó hogy sokan megértették mit akartam ezzel ,nem is akarom elvinni a törölközökig :)/DE SZÁMOLJÁTOK MEG 1000 HOZZÁ SZÓLÁSBÓL , HÁNYSZOR KÉRDEZIK MEG ) de jelzem VAN törölköző:) mindenhol ( én nem írtam olyat mire való a fórum )olvassátok el újra mert én nem találok benne ilyet :) És köszönöm Annamária és Tamás nektek a választ:) ezért jó a fórum és féltem is az első beírás után féltem ez nem fórum lesz hanem személyek sértődnek meg inkább egy utazó szemével írtam le az én élményeIim de ha már 2 ember nem sértődött meg... megérte. Jó nyaralást remélem azért hasznos információt is írtam nektek ,érezzétek jól magatokat jó lesz minden szép nyarat udv :)
És persze Andrásnak is köszönöm :) joghurt a kimérös hmmm 6 éves koromba ettem olyat utoljára kóstoljátok meg sziasztok
Fekete Tamás Dátum: 2012-06-19 22:58:30
Kedves Fórumozok :) nem azt irtam mért van fórum vagy mért olvassátok hisz én is itt olvastam hetekig , azért is írtam le árakat és élményeket hogy hasznos legyen ..De az külünösen jó hogy sokan megértették mit akartam ezzel ,nem is akarom elvinni a törölközökig :)/DE SZÁMOLJÁTOK MEG 1000 HOZZÁ SZÓLÁSBÓL , HÁNYSZOR KÉRDEZIK MEG ) de jelzem VAN törölköző:) mindenhol ( én nem írtam olyat mire való a fórum )olvassátok el újra mert én nem találok benne ilyet :) És köszönöm Annamária és Tamás nektek a választ:) ezért jó a fórum és féltem is az első beírás után féltem ez nem fórum lesz hanem személyek sértődnek meg inkább egy utazó szemével írtam le az én élményeIim de ha már 2 ember nem sértődött meg... megérte. Jó nyaralást remélem azért hasznos információt is írtam nektek ,érezzétek jól magatokat jó lesz minden szép nyarat udv :)
Szabó András Dátum: 2012-06-19 21:29:51
Romhalmi Annamária írta ekkor: 2012-06-19 20:00:14
Kedves Tamás! Örülök, hogy Ti is meg tapasztaltátok a nyugalmas Görög életet, 1 hét alatt meg tudja a magyar ember is tanulni. Teljesen igazad van, Én hosszú évek óta járok nyaralni Görögországba és az elmúlt 7 évben a Grand Toursal. Soha semmi problémát nem tapasztaltunk, mindegy mivel utaztunk autóval vagy busszal. Viszont azok, akik nem jártak még külföldön és ez lenne, az első útja azok az itthoni hírek hallatán elbizonytalanodnak. Ezért érdemes a fórumot olvasni és kérdezni, megosztani a jó és esetleges rossz tapasztalatokat. Nem azért hogy a víz holnap milyen hőmérsékletű lesz vagy milyen a felszereltség, van e törölköző, milyen magyar TV adás van, stb. Mi előtt lefoglalja és befizet az utat a leendő utas olvassa el a Prospektust vagy nézze meg az Iroda internetes oldalát. További szép nyarat.
Miért ne lenne fontos a felszereltség, ha már fizet érte az utazó?! Meg akkor úgy pakol is a bőröndbe. A másik, hogy azt kérdez mindenki, amit szeretne, ha esetleg nem látja a katalógusban vagy az interneten. Igen, nem érdemes a fórumot olvasni, ha vannak ilyen emberek, akik "megszabják", hogy mit kérdezhessen a másik. Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeretne tudni...
Tamás Dátum: 2012-06-19 21:26:03
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-06-19 11:32:14
Sziasztok ,2012,06,04 -13 ig voltunk kint ,nagyon kellemesen telt az idő a tenger megfelelt még a 2 éves gyereknek is. -Szerintem akkor nagy bátor felnőtt emberek is meg kéne , kibírják:) (meleg már most a tenger )de 35 fok volt :) A görög boltosok kedvesek aranyosak ha nyílt vagy az az köszönsz mosolyogsz megszeretnek megölelnek le se ülsz és hozzák az ingyen italt, üditőt ha mufurc vagy semlegesek .Az árak nevetségesek 1800-3000 forintig bármit ehetsz de ha csak azt nézzem 500 750 ft olyan gyrost kapsz itthon megsértve érzed magad . Görögország csodálatosan szép ha csak a tengerparton feküdnél is ,de ha elmész fakultativ programra mi pl Thessaloniki akkor meg látod Görögország második legnagyobb városát .ha Sartin el is tudnák titkolni hogy baj van ott nem ,de érdekes oda érve nyűzsgő piac forgatag és érdekes itt is mosolyognak és látják magyar vagy és kedvesek ....láttam talán négy- őt embert kéregetni ezek nem Görögög voltak ... És fontos elmondani hogy Kata kint van már évek óta és előtte épül Görögország és rengeteg érdekes dolgot mesél.. Válság ...hmm 80 százalékuk saját vállalkozásuk van 210000 ft a minimál bér 500 ft egy gyros (MAGYARORSZÁGON MEG MEGY A VAKÍTÁS MERT SAJNOS A MAGYAR OLYAN HA AZT MONDJÁK NEKI A MÁSOKNÁL ROSSZABB AKKOR ELHISZI MERT AZZAL Ő JOBB NAK ÉRZI MAGÁT (HIBA )MERT szerintem csak birka de volt rá példa a politika nagy manipulátor (Wass Albert ébredj magyar ) Görög mentalitás, itt a fórumon kérdések milyen a víz ,van e törölköző ,wifi a budiban van egy példa meg érkeznek az új utasok milyenek leszállnak a buszról idegesek lökik fel egymást kapkodnak (hova kérdezik mért nincs kitakarítva ök tudják a megoldást több takaritó mért nem kezdték el hamarabb és ha majd mentek haza látjátok hogy az idegen vezető nem akkor reggel kidobni ezért hadják hogy felkelj 9,00 g el hagyod a szobát . És MIKOR MEGÉRKEZNEK AZ ÚJAK NEM ÉRTIK hát nem nem értik csak minden azonnal kell és akik mennek haza ök ülnek csendesen és mosolyognak hát igen én is ezt csináltam de marha vagyok változnom kell. Ez a nyaralás szép volt:) jó volt látni és át élni a csodálatos a természeti adottságokat és az emberek más hozzá állását (pedig ahogy Kata mondta itt sincs kolbászból a kerítés ) és még adott 12 új barátot is és egy erdélyi meg hivást .. Szeretem magyar országot de valljuk be sokat sírunk a semmiért :) és a kérdéseinken is látszik minden sza....on aggódunk:) És Kata váloszol mindenre de némelyik kérdés hogy jövöhéten lesz a 25 fokos a víz (majd fel melegitik neked....mikor meg majd bemész a tengerbe nevesd ki magad .. TISZTELT tv 2 jelentem kivittek vissza hoztak ettem, ittam lebarnultam vásároltam és nem volt Drágább mint ha Hévizre mentem volna ja Görögországban mig van márvány ,oliva ,narancs, hal, stb addig nem fog csödbe menni de mi igen ha az emberek vakok és még el lehet hitetni velük hogy itthon a legjobb és fizzes be minden adót mert itt kánaán van ... Ha valakit meg bántottam bocsánat de ezt én igy láttam köszönöm hogy elolvastátok :) udv Köszönöm szépen Kata ,Szandra ,grand tours és Kata legközelebb meteorák szavamon foghatsz :)
Szia Tamás! Mi augusztusban megyünk nyaralni Sartiba de már nagyon várjuk. Több ismerősöm most jött vissza görögből és semmi rosszat nem tudtak mondani. Egy hosszú hétvége drágábbra jön ki mint ha lemennél görögbe 1 hétre (kiszámoltam, csak a szállás). Itthon mindenki azt akarja, hogy ne menj szabadságra, maradj itthon és dolgozzál vagy itthon töltsd el a szabidat 3-szor annyiért. Ez a magyar mentalitás!!! Szomorú!!! Ha tehetném többre mennék ki, de sajnos nem tehetem :( . Azzal viszont nem értek egyett, hogy mire való a fórum. Mert lehet, hogy hülyeség amiket kérdeznek, de a prospektusból és a képekből nem derül ki, hogy pontosan mi van a szálláson és környékén. U.I.: Remélem hamar eljön augusztus 20-a, már nagyon várom azt a szabadságot. Kellemes nyarat Mindenkinek.
Romhalmi Annamária Dátum: 2012-06-19 20:00:14
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-06-19 11:32:14
Sziasztok ,2012,06,04 -13 ig voltunk kint ,nagyon kellemesen telt az idő a tenger megfelelt még a 2 éves gyereknek is. -Szerintem akkor nagy bátor felnőtt emberek is meg kéne , kibírják:) (meleg már most a tenger )de 35 fok volt :) A görög boltosok kedvesek aranyosak ha nyílt vagy az az köszönsz mosolyogsz megszeretnek megölelnek le se ülsz és hozzák az ingyen italt, üditőt ha mufurc vagy semlegesek .Az árak nevetségesek 1800-3000 forintig bármit ehetsz de ha csak azt nézzem 500 750 ft olyan gyrost kapsz itthon megsértve érzed magad . Görögország csodálatosan szép ha csak a tengerparton feküdnél is ,de ha elmész fakultativ programra mi pl Thessaloniki akkor meg látod Görögország második legnagyobb városát .ha Sartin el is tudnák titkolni hogy baj van ott nem ,de érdekes oda érve nyűzsgő piac forgatag és érdekes itt is mosolyognak és látják magyar vagy és kedvesek ....láttam talán négy- őt embert kéregetni ezek nem Görögög voltak ... És fontos elmondani hogy Kata kint van már évek óta és előtte épül Görögország és rengeteg érdekes dolgot mesél.. Válság ...hmm 80 százalékuk saját vállalkozásuk van 210000 ft a minimál bér 500 ft egy gyros (MAGYARORSZÁGON MEG MEGY A VAKÍTÁS MERT SAJNOS A MAGYAR OLYAN HA AZT MONDJÁK NEKI A MÁSOKNÁL ROSSZABB AKKOR ELHISZI MERT AZZAL Ő JOBB NAK ÉRZI MAGÁT (HIBA )MERT szerintem csak birka de volt rá példa a politika nagy manipulátor (Wass Albert ébredj magyar ) Görög mentalitás, itt a fórumon kérdések milyen a víz ,van e törölköző ,wifi a budiban van egy példa meg érkeznek az új utasok milyenek leszállnak a buszról idegesek lökik fel egymást kapkodnak (hova kérdezik mért nincs kitakarítva ök tudják a megoldást több takaritó mért nem kezdték el hamarabb és ha majd mentek haza látjátok hogy az idegen vezető nem akkor reggel kidobni ezért hadják hogy felkelj 9,00 g el hagyod a szobát . És MIKOR MEGÉRKEZNEK AZ ÚJAK NEM ÉRTIK hát nem nem értik csak minden azonnal kell és akik mennek haza ök ülnek csendesen és mosolyognak hát igen én is ezt csináltam de marha vagyok változnom kell. Ez a nyaralás szép volt:) jó volt látni és át élni a csodálatos a természeti adottságokat és az emberek más hozzá állását (pedig ahogy Kata mondta itt sincs kolbászból a kerítés ) és még adott 12 új barátot is és egy erdélyi meg hivást .. Szeretem magyar országot de valljuk be sokat sírunk a semmiért :) és a kérdéseinken is látszik minden sza....on aggódunk:) És Kata váloszol mindenre de némelyik kérdés hogy jövöhéten lesz a 25 fokos a víz (majd fel melegitik neked....mikor meg majd bemész a tengerbe nevesd ki magad .. TISZTELT tv 2 jelentem kivittek vissza hoztak ettem, ittam lebarnultam vásároltam és nem volt Drágább mint ha Hévizre mentem volna ja Görögországban mig van márvány ,oliva ,narancs, hal, stb addig nem fog csödbe menni de mi igen ha az emberek vakok és még el lehet hitetni velük hogy itthon a legjobb és fizzes be minden adót mert itt kánaán van ... Ha valakit meg bántottam bocsánat de ezt én igy láttam köszönöm hogy elolvastátok :) udv Köszönöm szépen Kata ,Szandra ,grand tours és Kata legközelebb meteorák szavamon foghatsz :)
Kedves Tamás! Örülök, hogy Ti is meg tapasztaltátok a nyugalmas Görög életet, 1 hét alatt meg tudja a magyar ember is tanulni. Teljesen igazad van, Én hosszú évek óta járok nyaralni Görögországba és az elmúlt 7 évben a Grand Toursal. Soha semmi problémát nem tapasztaltunk, mindegy mivel utaztunk autóval vagy busszal. Viszont azok, akik nem jártak még külföldön és ez lenne, az első útja azok az itthoni hírek hallatán elbizonytalanodnak. Ezért érdemes a fórumot olvasni és kérdezni, megosztani a jó és esetleges rossz tapasztalatokat. Nem azért hogy a víz holnap milyen hőmérsékletű lesz vagy milyen a felszereltség, van e törölköző, milyen magyar TV adás van, stb. Mi előtt lefoglalja és befizet az utat a leendő utas olvassa el a Prospektust vagy nézze meg az Iroda internetes oldalát. További szép nyarat.