(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Molnár Zsolt Dátum: 2012-06-14 20:54:03
Szia Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a konnektorhoz kell-e valamilyen átalakító vagy jó a magyar szabvány?Blue Sartiba mennyi lenne a félpanzió felnőttre és 8 éves gyerekre esetleg külön kérhető-e vacsora?Ágyneműt és törölközőt kell-e vinni vagy kapunk?Hűtőben van fagyasztó?Egyenlőre ennyi jut eszembe:)
Grand Kata Dátum: 2012-06-14 19:49:55
Tamás írta ekkor: 2012-06-14 17:45:49
Köszi szépen! smile smile Még egy kérdésem lenne, hogy a buszra nem tudod fel lehet vinni hűtőtáskát? Alig várjuk már augusztus 20-át.
Szia Tamás. A hűtőtáskák a csomagtartóban vannak elhelyezve. A buszra nem lehet felvinni sajnos. Nincs neki hely! smile smile Üdv.: Kata
Tamás Dátum: 2012-06-14 17:45:49
Grand Kata írta ekkor: 2012-06-13 20:11:09
Szia Tamás! Az idő ragyogó, ma 34 fok volt. A Bungalóban van kis fagyasztó a hűtőben! Ne izguljatok, itt hosszútávon nem szokott rossz idő lenni! Üdv.: Kata smile smile
Köszi szépen! smile smile Még egy kérdésem lenne, hogy a buszra nem tudod fel lehet vinni hűtőtáskát? Alig várjuk már augusztus 20-át.
ancsi Dátum: 2012-06-13 23:32:40
Grand Kata írta ekkor: 2012-06-13 20:12:29
Szia Ancsi! Igen a Kosmas apartmanban van wifi és ingyenes! smile smile Üdv.: Kata
Köszönöm a választ=)
Grand Kata Dátum: 2012-06-13 20:14:18
Simon Angéla írta ekkor: 2012-06-13 19:22:51
Szia Kata! Ne haragudj hogy itt is írok, de szorít az idő... :) Érdeklődni szeretnék félpanziós ellátás lehetőségéről. Mi jövőhéten indulunk Marmarasra (Athéne apartmanba), és van-e lehetőség kint befizetni félpanziós ellátásra, illetve tudsz-e ajánlani korrekt tavernát, étkezdét? Előre is köszönöm válaszod! Angéla
Szia Angéla! Marmaraszon nincs félpanziós ellátás. Találsz azonban jó áron sok kellemes éttermet, ahol vacsorázni lehet, valamint gyroszost, ahol más frissensülteket is megkóstolhattok! Üdv.: Kata smile smile