(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-06-13 20:12:29
ancsi írta ekkor: 2012-06-12 21:40:00
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Kosmas apartmanban van wifi?
Szia Ancsi! Igen a Kosmas apartmanban van wifi és ingyenes! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-06-13 20:11:09
Tamás írta ekkor: 2012-06-12 11:45:59
Szia Flóra! Látom ti is a bungalókba mentek, ha haza érkeztek nem írnád meg nekem hogy van-e a hűtőben fagyasztó rész. A képeken ez nem derült ki és hogy milyen ott az udvar, a szállás. Augusztusban mi is odamegyünk. Köszönöm válaszodat. Jó pihenést és jó időt Nektek.
Szia Tamás! Az idő ragyogó, ma 34 fok volt. A Bungalóban van kis fagyasztó a hűtőben! Ne izguljatok, itt hosszútávon nem szokott rossz idő lenni! Üdv.: Kata smile smile
Simon Angéla Dátum: 2012-06-13 19:22:51
Szia Kata! Ne haragudj hogy itt is írok, de szorít az idő... :) Érdeklődni szeretnék félpanziós ellátás lehetőségéről. Mi jövőhéten indulunk Marmarasra (Athéne apartmanba), és van-e lehetőség kint befizetni félpanziós ellátásra, illetve tudsz-e ajánlani korrekt tavernát, étkezdét? Előre is köszönöm válaszod! Angéla
ancsi Dátum: 2012-06-12 21:40:00
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Kosmas apartmanban van wifi?
Takács Emese Dátum: 2012-06-12 12:53:28
Flóra! Az időjárás jelentés napról napra változik, mi egy hete jöttünk haza Sartiból, én is pánikoltam, még indulás napján is nézegettem a jelentést, de egyáltalán nem tükrözte az igazságot!!! Végig napos időnk volt a jelzés ellenére, egy fél nap kivételével, de ahogy jött a ború, úgy el is ment és mentünk tovább fürdeni!! Egy jó tanács: Ne nézegesd és nem lesz fölösleges pánik:-):-)!