Szia Flóra!
Látom ti is a bungalókba mentek, ha haza érkeztek nem írnád meg nekem hogy van-e a hűtőben fagyasztó rész. A képeken ez nem derült ki és hogy milyen ott az udvar, a szállás. Augusztusban mi is odamegyünk. Köszönöm válaszodat. Jó pihenést és jó időt Nektek.
Szia Tamás! Az idő ragyogó, ma 34 fok volt. A Bungalóban van kis fagyasztó a hűtőben! Ne izguljatok, itt hosszútávon nem szokott rossz idő lenni! Üdv.: Kata