(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Tamás Dátum: 2012-06-12 11:45:59
Flóra írta ekkor: 2012-06-02 22:24:13
Sziasztok! Június 12-től 19-ig fogunk Sartiban nyaralni a Sarti Beach bungalókban. Nézegetem az időjárás előrejelzést folyamatosan, eddig minden szép volt és jó, de ma már végig esős-felhős, nem túl meleg időt jósol az accuweather. Szerintetek lehet ennek hinni? Tudom, hogy még 9 nap van hátra, de nagyon megijeszt, hogy lehet, hogy végig rossz időben telik majd a nyaralás... smile
Szia Flóra! Látom ti is a bungalókba mentek, ha haza érkeztek nem írnád meg nekem hogy van-e a hűtőben fagyasztó rész. A képeken ez nem derült ki és hogy milyen ott az udvar, a szállás. Augusztusban mi is odamegyünk. Köszönöm válaszodat. Jó pihenést és jó időt Nektek.
Grand Kata Dátum: 2012-06-12 05:56:30
Kruchió Dorina írta ekkor: 2012-06-11 14:46:59
Sziasztok! Augusztusban szeretnénk menni nyaralni a Sarti Beach Bungallókba vagy a Blue Sarti Apartmanba. 6 férőhelyes szobát néztünk ki az áraknál, viszont az online foglalásnál nem látunk ilyet! Ezek szerint 6 férőhelyes szoba nem is foglalható? Válaszotokat előre is köszönöm!
Kedves Dorina! Azért nem találsz 6 férőhelyes árat, mert nincs 6 ágyas szobánk! Valahogy át kellene rendezkednetek, pld. 3 db 3 ágyas, vagy 1 db 4 ágyas és 1 db 2 ágyas szoba biztosan megfelel. Üdv.: Kata:))))))
Grand Kata Dátum: 2012-06-12 05:53:43
Mindenkinek! Többen érdeklődtök a bungaló iránt, miszerint honnan kezdődik a számozás. Az udvar belsejében van az 1-es, és a tengerparthoz közelebb a 14. számú. Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-06-12 05:51:44
Szabcsi írta ekkor: 2012-06-11 20:02:06
Szia Kata! Csupán érdeklődöm, hogy hogyan áll a korong téma?? Sikerült valamit intézni? Várom válaszodat: Sz.
Szia Szabcsi! Eddig jártamban keltemben nem találkoztam a korongoddal. de messze még a szeptember. smile smile smile Üdv.í. íkata
Szabcsi Dátum: 2012-06-11 20:02:06
Szia Kata! Csupán érdeklődöm, hogy hogyan áll a korong téma?? Sikerült valamit intézni? Várom válaszodat: Sz.