Sziasztok mi most vagyunk kint 30 fok van :) Kata aranyos energia bomba :) (Thessaloniki kirándulást piacolást alig várjuk) a görögök kedvesek jók az árak és álom szép minden nincs olyan kérés amit ne kapnánk meg :) nem az a kérdés hogy törölközö van az itt 50métere tenger van 5 méterre medence és eddik amit ittunk azt ajándékba kaptuk :) gyertekkkkkkkk:) puszi
Remélem jól telik a nyaralásotok!Nekünk is már csak 2 nap és megyünk

Ahogy látom az idő is kialakult ott úgy hogy már csak oda kell menni.További jó nyaralást mindenkinek aki most ott van és annak is aki most fog menni!Üdv mindenkinek!