(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kruchió Dorina Dátum: 2012-06-11 14:46:59
Sziasztok! Augusztusban szeretnénk menni nyaralni a Sarti Beach Bungallókba vagy a Blue Sarti Apartmanba. 6 férőhelyes szobát néztünk ki az áraknál, viszont az online foglalásnál nem látunk ilyet! Ezek szerint 6 férőhelyes szoba nem is foglalható? Válaszotokat előre is köszönöm!
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-06-11 06:41:46
Sári Tamás Imre írta ekkor: 2012-06-08 22:39:47
Köszönjük Mária a segítséget! Már le is foglaltuk :) Augusztus 14-én indulunk! Kezdődhet a visszaszámlálás!!! :)
Nagyon szívesen. Mi július 23-án indulunk. Már csak 42 nap, alig várjuk.
Csikai Csaba Dátum: 2012-06-09 13:31:41
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-06-07 22:41:06
Sziasztok mi most vagyunk kint 30 fok van :) Kata aranyos energia bomba :) (Thessaloniki kirándulást piacolást alig várjuk) a görögök kedvesek jók az árak és álom szép minden nincs olyan kérés amit ne kapnánk meg :) nem az a kérdés hogy törölközö van az itt 50métere tenger van 5 méterre medence és eddik amit ittunk azt ajándékba kaptuk :) gyertekkkkkkkk:) puszi
Remélem jól telik a nyaralásotok!Nekünk is már csak 2 nap és megyünk smile Ahogy látom az idő is kialakult ott úgy hogy már csak oda kell menni.További jó nyaralást mindenkinek aki most ott van és annak is aki most fog menni!Üdv mindenkinek!
Sári Tamás Imre Dátum: 2012-06-08 22:39:47
Köszönjük Mária a segítséget! Már le is foglaltuk :) Augusztus 14-én indulunk! Kezdődhet a visszaszámlálás!!! :)
Szabóné Horváth Mónika Dátum: 2012-06-08 14:37:26
Sziasztok! Augusztus végén megyünk Sartira a Beach Bungalóba!Az lenne a kérdésem ,hogy hűtőkbe van fagyasztó rész is?Ill. mi a 7-es bungalót foglaltuk le és nem tudtuk kivenni a fényképek alapján van -e előttünk valamilyen épület?Tud valaki segíteni?Mik a vélemények a bungalókról? Előre is köszönöm Móni