Sziasztok!
Keresem Marikát, aki júliusban indul a bungalókba. Sokat e-maileztünk Sartiról, de a címe megváltozott, nem tudok írni neki. A régi e-mail cím: [email protected]. Marika, légyszi írd meg privibe az új címedet! Ölellek Bea
Csikai Csaba Dátum: 2012-06-06 19:51:38
Üdv mindenkinek!Nagyon várjuk már a nyaralást nekünk már csak 4 nap és megyünk . Jön valaki 11-i indulással?Mi Miskolcról megyünk!Mindenkinek jó nyaralást.Ha hazaértünk majd megosztom az élményeket.De ha van lehetőség Sarti-ról is írok majd.További szép napot mindenkinek
Luna1110 Dátum: 2012-06-06 17:31:13
Nagyon tetszik az új honlap megjelenése. Annyit kellene még rajta szerkeszteni, hogy lehetőség szerint a fórumot a legrégebbi hozzászólással kezdve is lehessen olvasni. Így egyszerűbb lenne időrendben olvasni.
S. Tünde Dátum: 2012-06-06 16:26:31
És wifi van a Kosmasban?
S. Tünde Dátum: 2012-06-06 16:25:07
Szia GrandKata! Azt szeretném kérdezni, h a Kosmas apartmanban törülközőket adnak?