(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-06-06 11:05:40
Kedves Vendégek! A időjárás nyárias , a tengerben fürdenek a Vendégek! Minden ragyogó! Szeretettel várjuk az ideérkezőket! Üdv.: Kata smile smile
Ari 31 Dátum: 2012-06-05 10:22:38
Sziasztok!!! igen igen!! már csak 20 nap és megyünk!! mindenkinek jó készülődést!! smile
Varga Tamás Dátum: 2012-06-05 05:16:50
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-06-04 18:44:13
Sziasztok! Bizunk mi is a jo időben! ..Már csak 3 hét,és megyünk! Jön Valaki még 25.én Budapesti indulással?
Sziasztok! Szia Imre igen 25.én megyünk mi is Budapesti indulással, találkozunk a buszon. Tomi
Garbacz Imre Dátum: 2012-06-04 18:44:13
Sziasztok! Bizunk mi is a jo időben! ..Már csak 3 hét,és megyünk! Jön Valaki még 25.én Budapesti indulással?
Garbacz Imre Dátum: 2012-06-04 18:44:13
Sziasztok! Bizunk mi is a jo időben! ..Már csak 3 hét,és megyünk! Jön Valaki még 25.én Budapesti indulással?