(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-06-08 07:03:44
Beáta! Írtam tegnap privit Neked.
Szélessyné Rozner Mária Dátum: 2012-06-08 07:02:33
Sári Tamásnak! Mi is a bungalókba megyünk, annyit tudok a számozásról, hogy a tenger felé növekszik. 14-es az utolsó az van legközelebb a parthoz. Üdv. Marika
Sári Tamás Imre Dátum: 2012-06-07 23:03:25
Sziasztok! Mi a SARTI BEACH BUNGALÓK-ba szeretnénk menni, de a segítségeteket szeretném kérni. Mi a tapasztalat erről a helyről? A bungallók számozása őgy van, hogy minél nagyobb a szám attól távolabb van a parttól? Előre is köszönjük a segítséget! Mindenkinek szép nyaralást! Üdv, Ági és Tamás
Fekete Tamás Dátum: 2012-06-07 22:41:06
Sziasztok mi most vagyunk kint 30 fok van :) Kata aranyos energia bomba :) (Thessaloniki kirándulást piacolást alig várjuk) a görögök kedvesek jók az árak és álom szép minden nincs olyan kérés amit ne kapnánk meg :) nem az a kérdés hogy törölközö van az itt 50métere tenger van 5 méterre medence és eddik amit ittunk azt ajándékba kaptuk :) gyertekkkkkkkk:) puszi
Takács Emese Dátum: 2012-06-07 10:12:04
Szia Kata! Tegnap szerencsésen hazaérkeztünk Miskolcra! Csodálatos hetet töltöttünk Sartiban!!! A kérdésem az lenne, hogy le tudnád-e írni a Blue Sarti postacímét, (mindenhol csak e-mailt találok)? Szeretnénk elküldeni Tasos-nak a közös képeket, amiket készítettünk vele! Előre is köszönöm!! Szép napot! Emese