Szia Kata!
Tegnap szerencsésen hazaérkeztünk Miskolcra! Csodálatos hetet töltöttünk Sartiban!!!
A kérdésem az lenne, hogy le tudnád-e írni a Blue Sarti postacímét, (mindenhol csak e-mailt találok)? Szeretnénk elküldeni Tasos-nak a közös képeket, amiket készítettünk vele!
Előre is köszönöm!!
Szép napot!
Emese