(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Garbacz Imre Dátum: 2012-06-04 18:40:51
Sziasztok! Bizunk mi is a jo időben! ..Már csak 3 hét,és megyünk! Jön Valaki még 25.én Budapesti indulással?
Garda Tünde Dátum: 2012-06-04 15:31:53
midját indulok, holnap már ott vagyok smile smile puszi mindenkinek.
Mohácsi Zsoltné Dátum: 2012-06-04 12:43:48
Kedves Kata! Szerinted szükséges-e a gyereknek úszócipőt beszerezni a tengeri állatok miatt, vagy nagyon ritka az ilyen kagylók, tengeri sünök által okozott baleset? M.Ilona
Romhalmi Annamária Dátum: 2012-06-04 07:46:15
Rovó Ági írta ekkor: 2012-06-03 14:16:33
Kedves Csikai Csaba! Egy hajós kirándulás van, amit nagyon tudok ajánlani, ez a KALÓZHAJÓ! Egy magyar család csinálja a túrát, nagyon jól éreztük magunkat tavaly is, és idén is tervezzük, hogy újra részt veszünk a programon. Sassos (robogóbérlés) mellett van a Kalóztanya, ott kell jelentkezni! Ha jól emlékszem tavaly 28 euro volt, de nem mernék megesküdni. Kellemes nyaralást kívánok! :)
Kedves Csikai Csaba! 2 hajó kirándulásvan az 1. Kalózhajó ami 25 euró, 2. ami Neos Marmarasból indul a Toroneos ami 25-30 között van és mind a két kirándulást a Grand szervezi.
Fekete Tamás Dátum: 2012-06-03 19:41:34
Szia... Kata nem kérdeztem meg tőled ha viszek laptopot a blu sartiba van wifi , tudok internetezni a szobából ? vagy csak adott helyen van .válaszodat köszönöm holnap indulunk :)szio