(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Rovó Ági Dátum: 2012-06-03 14:16:33
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-06-02 16:53:17
Szép napot mindenkinek!Tanácsot szeretnék kérni abban,hogy a nyaralásunk alkalmával két fakultatív programra szeretnék elmenni ezért arra lennék kíváncsi,hogy melyik kettőt lenne érdemes választanunk.Igazából úgy beszéltük a párommal,hogy egy hajóstúra mindenképp lenne benne.Előre is köszönöm a segítséget.Jó hétvégét mindenkinek smile
Kedves Csikai Csaba! Egy hajós kirándulás van, amit nagyon tudok ajánlani, ez a KALÓZHAJÓ! Egy magyar család csinálja a túrát, nagyon jól éreztük magunkat tavaly is, és idén is tervezzük, hogy újra részt veszünk a programon. Sassos (robogóbérlés) mellett van a Kalóztanya, ott kell jelentkezni! Ha jól emlékszem tavaly 28 euro volt, de nem mernék megesküdni. Kellemes nyaralást kívánok! :)
Szabcsi Dátum: 2012-06-03 13:16:51
Flóra írta ekkor: 2012-06-02 22:24:13
Sziasztok! Június 12-től 19-ig fogunk Sartiban nyaralni a Sarti Beach bungalókban. Nézegetem az időjárás előrejelzést folyamatosan, eddig minden szép volt és jó, de ma már végig esős-felhős, nem túl meleg időt jósol az accuweather. Szerintetek lehet ennek hinni? Tudom, hogy még 9 nap van hátra, de nagyon megijeszt, hogy lehet, hogy végig rossz időben telik majd a nyaralás... smile
Szeva Flóra! Nyugi biztosan frankó lesz az idő-Én már kb 6-or voltam Görögbe különböző helyeken délen-nyugaton-északon..Igaz mindig szept-elején mivel a nyár folyamán a tenger melegszik.De volt nekünk is eső néha.néha a 6-alkalomból 2-szer az is igaz,hogy nem tartott tovább 1-2óránál s aztán ismét 34fok volt s nyoma sem volt a futó zápornak.Egyébként Sarti iszonyatosan frankó hely,abba a élelmiszer marketbe vásároljatok ahol egy Hászki fekszik a bolt ajtajában a tulajé,nem harap mi sokszor simiztük a párommal.Egyébként a kóbor cicákat nagyon szeretik a Görögök nem hajkurásszák mint az itthoni idióták még az éteremből sem zavarják ki!!Ez a bolt talán a legolcsobb,ja meg a nagy sárga élelmiszer diszkont is jó árakban dolgozik könnyű meg találni,de az idegen vezető elmondja hol van.Ha gyroszozni akarsz akkor Ovelix-et válaszd a fő utcán van.Megismered a rajzfilm viguráról a táblán,nagyon finom s rohadt nagy adagot tolnak eléd az biztos.Az ajándék-ruha boltokban gátlástalanul alkudozz meg éri 5-10-15eu is engednek ha több mindent veszel!!A fő utcán s a főtér közelében van még egy öreg nénike kb.120-éves ha él még tavaly még jó egészségnek örvendett,de isteni házilag szaggatott fánkocskákat kínál különböző öntetekkel.Be sz...-sz olyan finom,nagyanyám csinált kb ilyet. Röviden ennyi a tanácsom nektek. Jó utat s még jobb időt!!!! Ui. pár szót tanulj meg Görögül az idegen vezetőtől pl: köszönöm,szia,jó reggelt,jó estét,egészségedre s a lényeg,hogy mindenhová mosolyogva menny be hidd el nagyon hálásak érte az ottaniak!!!Tudom nekünk Magyaroknak nem mindig van kedvünk nevetni az itthoni helyzet miatt,de ott ez teljesen másképpen van!!! Na csaó:"Sz"
Flóra Dátum: 2012-06-03 10:56:04
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-06-03 09:49:45
Szia!Mi tavaly június első hetében voltunk marmarason,akkor az előrejelzés egész hétre hűvöset és esőt,vihart írt minden napra,ehhez képest 30fok volt árnyékban és a víz is nagyon jó meleg volt! smile Itthon teljes depresszióba voltunk,azon gondolkoztunk hogy így minek menjünk nyaralni. smile Végül is annyi lett az egészből hogy az egyik nap jött egy fél órás zápor,ömlött az eső de utána 10 perc múlva nyoma se volt és ismét 30fok. smile Viszont a tengerbe olyan áramlatokat hozott hogy nagyon jó dolgokat lehetett találni.Összegezve:ne bízzatok az előrejelzésekben,tuti jó idő lesz!! smile smile smile Jó nyaralást Nektek!
Szia Roland! Huh, na ez megnyugtató. smile Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy így minek megyünk, mert nem vagyunk azok a nagy kirándulósok, inkább a tenger élvezete játszik... smile Meg ugye esőben még csak kirándulni sem lehet. Köszi a megnyugtatást és a jókívánságot, sokat javított a hangulatomon meg a hozzáállásomon! smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-06-03 09:49:45
Flóra írta ekkor: 2012-06-02 22:24:13
Sziasztok! Június 12-től 19-ig fogunk Sartiban nyaralni a Sarti Beach bungalókban. Nézegetem az időjárás előrejelzést folyamatosan, eddig minden szép volt és jó, de ma már végig esős-felhős, nem túl meleg időt jósol az accuweather. Szerintetek lehet ennek hinni? Tudom, hogy még 9 nap van hátra, de nagyon megijeszt, hogy lehet, hogy végig rossz időben telik majd a nyaralás... smile
Szia!Mi tavaly június első hetében voltunk marmarason,akkor az előrejelzés egész hétre hűvöset és esőt,vihart írt minden napra,ehhez képest 30fok volt árnyékban és a víz is nagyon jó meleg volt! smile Itthon teljes depresszióba voltunk,azon gondolkoztunk hogy így minek menjünk nyaralni. smile Végül is annyi lett az egészből hogy az egyik nap jött egy fél órás zápor,ömlött az eső de utána 10 perc múlva nyoma se volt és ismét 30fok. smile Viszont a tengerbe olyan áramlatokat hozott hogy nagyon jó dolgokat lehetett találni.Összegezve:ne bízzatok az előrejelzésekben,tuti jó idő lesz!! smile smile smile Jó nyaralást Nektek!
Flóra Dátum: 2012-06-03 09:25:35
Kinter Annamária írta ekkor: 2012-06-03 07:08:28
Kedved Flóra! Mi 19.-től megyünk,de ugyan úgy aggódva figyeljük az időjárást....Látod itthon is milyen változékony az idő és kiszámíthatatlan,ezért hiszem,hogy nem kell aggódnunk,biztos lesznek strandolós,napsütötte órák! A többi időt meg pihenésre,sétára szánjuk. Jó idő lesz,éppen olyan mint amilyennek lennie kell,csak pozitívan!!!! Jó utat nektek és sok-sok napsütötte,meleg órákat kívánok nektek!
Kedves Annamária! Köszönöm a jókívánságokat, hasonlóakat kívánok Nektek is! smile Egyébként igazad van, tényleg teljesen kiszámíthatatlan, ma reggel már megint teljesen mást mutatott az előrejelzés...jelentősen jobbat! smile Reméljük a legjobbakat, befolyásolni úgysem tudjuk... smile