Kedved Flóra! Mi 19.-től megyünk,de ugyan úgy aggódva figyeljük az időjárást....Látod itthon is milyen változékony az idő és kiszámíthatatlan,ezért hiszem,hogy nem kell aggódnunk,biztos lesznek strandolós,napsütötte órák! A többi időt meg pihenésre,sétára szánjuk.
Jó idő lesz,éppen olyan mint amilyennek lennie kell,csak pozitívan!!!! Jó utat nektek és sok-sok napsütötte,meleg órákat kívánok nektek!
Kedves Annamária!
Köszönöm a jókívánságokat, hasonlóakat kívánok Nektek is!

Egyébként igazad van, tényleg teljesen kiszámíthatatlan, ma reggel már megint teljesen mást mutatott az előrejelzés...jelentősen jobbat!

Reméljük a legjobbakat, befolyásolni úgysem tudjuk...