Sziasztok!
Június 12-től 19-ig fogunk Sartiban nyaralni a Sarti Beach bungalókban. Nézegetem az időjárás előrejelzést folyamatosan, eddig minden szép volt és jó, de ma már végig esős-felhős, nem túl meleg időt jósol az accuweather.
Szerintetek lehet ennek hinni? Tudom, hogy még 9 nap van hátra, de nagyon megijeszt, hogy lehet, hogy végig rossz időben telik majd a nyaralás...
Kedved Flóra! Mi 19.-től megyünk,de ugyan úgy aggódva figyeljük az időjárást....Látod itthon is milyen változékony az idő és kiszámíthatatlan,ezért hiszem,hogy nem kell aggódnunk,biztos lesznek strandolós,napsütötte órák! A többi időt meg pihenésre,sétára szánjuk.
Jó idő lesz,éppen olyan mint amilyennek lennie kell,csak pozitívan!!!! Jó utat nektek és sok-sok napsütötte,meleg órákat kívánok nektek!