Kedves Fórumozok és leendő utasok!
Két csodálatos hetet töltöttem kint Sartin és az itthoni hírekkel ellenkező pozitív tapasztalatom van. Görögországban nem kell semmitől sem tartani. Azok, akik már többször nyaraltak a Chalkidiki félszigeten azok tudják, hogy a tengerparton minden családi vállalkozásban zajlik és nekik nem érdekük a sztrájk, azok, akik először mennek, megtapasztalják milyen vendégszerető emberek a görögök. A határokon nagyon gyorsan tudtunk haladni kifelé és hazafelé úton is. Sithona körút, mint mindig nagyon jól sikerült Toroni, Porto Koufo, teknősbéka sziget (Kelifos), Marmarason piacozás azután az óváros látogatása Narancsparton napozás és fényképezés. Az égiek nem mindig voltak velünk, az idő most kicsit hidegebb volt, mint máskor, de kirándulni tökéletes volt. Athosos hajókirándulás csodás volt annak ellenére, hogy kicsit fáztunk a szeles időben, de mindenkinek tudom ajánlani. Azok, akik az elkövetkezendő hetekben mennek napsugaras és élményekben gazdag szép nyaralást kívánok.