Kedves Kata!Gondban vagyok az utasbiztosítással kapcsolatban,ugyanis csak kötvényem van egy a lakásbiztosításban kiterjesztett szolgáltatás keretén belül,melyet kifejezetten a nyaralás miatt módosíttattam,kártyát állítólag nem kapok /nem is értem miért?/,szóval a kérdésem az lenne,hogy elegendő-e ha felmutatom a kötvényt? Június 18.-án indulunk busszal Sartira. A debreceni utazási iroda,azt javasolta,hogy a fórumon érdeklődjek,mert ők biztosat ezzel kapcsolatban nem tudnak mondani.Megköszönöm,ha ezzel kapcsolatosan tudnál mondani valami biztatót,mert nyilván csak akkor kötök külön biztosítást ha a jelenlegi kötvényem,amit az Aegon biztosítótól kaptam,nem elfogadható.....Válaszodat előre is köszönöm:Ancsa
Kedves Annamária! Nem ismerem ezt a fajta biztosítást, de általában szükség van a kötvényre. Az orvosok azokat a biztosítási kötvényeket fogadják el, melyekkel szerződésben állnak. Pontosan kellene tudni milyen jellegű és nevű ez a biztosítás, melyről érdeklődsz és akkor megkérdezzük a dokit, hogy ez itt érvényes-e!Üdvözlettel: Kata