(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

l.eniko Dátum: 2012-05-17 07:43:44
Sziasztok! Reggel ugyanígy lement a tegnap esti adás. Felháborítónak tartom, miért kell rémíszgetni az embereket?! Mi július 17-én utazunk, addigra a választásoknak is vége talán és az utasok se mondják vissza remélem, mert 8 év után idén szeretnénk eljutni nyaralni...Ha meg olyan helyzet alakulna ki, bízom a GT-ben és remélem időben tájékoztatnak a további lehetőségekről. REMÉLEM!!!!
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:45:24
Fekete Tamás írta ekkor: 2012-05-16 21:36:50
SZIASZTOK :) ma a tv2 tények adásában, lehangolják és rém hireket közölnek a nézőkkel, és azt javasolják sok euro utazunk ki hogy haza tudjunk jönni -Felháborító hogy rém hírekkel árnyékolják be utazásunk ,mi bízunk a grand toursban és készülünk jun 4 i indulásra:) Remélem lesz helyre igazítás a tv2 részéröl ?
Kedves Tamás! Örülök, hogy a vendégek is észreveszik, ezeket a felháborító híreket. A mi irodánk, még soha nem hagyta cserben az utasait! smile smile Második hete vagyok itt Sartiban és teljes nyugalom, érezhető úgy a helybéliek, mint a vendégeink részéről. A média sajnos rémisztő hírekkel bombázza az embereket! smile Minden országban, így otthon is vannak problémák, de ez nem jelenti azt, hogy félnie kell az ide nyaralni érkező Vendégeknek. Mindenki biztos lehet benne, hogy ha bármi gond volna itt, akkor azt az irodánk jól kezelné, de erről szó sincs és várjuk mi is a helyreigazításokat. Köszönjük a bizalmat Neked és a velünk utazó összes Vendégünknek! smile smile Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:38:55
Garda Tünde írta ekkor: 2012-05-15 07:30:24
Kedves Kata! Az lenne a kérdésem, hogy a GT által szervezett fakultativ programokra van e a gyerekek számára kedvezmény, vagy az árak egységesek, 8-4 éves gyerekekkel utazunk és érdekelne a Toroneos-i hajókirándulás, a Meteorák, és a Thessaloniki- város nézés -prpgramok. Tudna esetleg ezekkel kapcsolatban árakat mondani? Elöre is köszönöm! Üdv :Tünde.
Kedves Tünde! A gyermekárak természetesen alacsonyabbak. 5 éves korig ingyenesek a kirándulások, kivéve, ha busszal megyünk, mert ott ülőhelyet a gyereknek is fizetni kell. 5-12 éves korig gyerekárak vannak. Pld. a Toroneoszi hajókirándulás felnőtt ára 30, gyermek ára 20€, Meteóra 35/25, Thesszaloniki pedig 25/15 U-ba kerül! Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:33:08
Varga Tamás írta ekkor: 2012-05-14 17:44:23
Kedves Kata! Bérléssel kapcsolatos kérdésem lenne,motor,vagy autó bérleti áráról tudnál infót írni ? Milyen okmányok szükségeltetnek hozzá? Előre is köszi. Üdv Tamás
Kedves Tamás! Motort 12€/nap áron lehet bérelni. Gépkocsi bérlés még jelenleg nincs, de tavaly is elég borsos ára volt. 60€/nap+ üzemanyag. Még nem indult be a szezon, mi vagyunk az első "fecskék" erre konkrét választ később tudok adni! Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:30:51
Papp Renáta írta ekkor: 2012-05-14 15:50:59
Érdeklődni szeretnék, hogy ha kinéztünk egy apartmant, de már nincs 3 fős szoba, csak 4 fős maradt, akkor oda mehetünk-e 3-an, illetve kell valamilyen különbözetet fizetni?
Kedves Renáta! Tudomásom szerint a 4 fős egylégterű apartmanokat 3 fős árban kaphatjátok meg, ha már elfogytak a 3 ágyasok! Én így tudom, de azért a biztonság kedvéért kérdezd meg az irodában az értékesítő lányoktól! smile smile Üdvözlettel: Kata