(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Papp Renáta Dátum: 2012-05-14 15:50:59
Érdeklődni szeretnék, hogy ha kinéztünk egy apartmant, de már nincs 3 fős szoba, csak 4 fős maradt, akkor oda mehetünk-e 3-an, illetve kell valamilyen különbözetet fizetni?
Papp Renáta Dátum: 2012-05-14 15:42:06
Sziasztok! Jól értelmezem az Irini-ben a klíma 5 euró 10 napra?
Kinter Annamária Dátum: 2012-05-14 14:29:32
Kedves Kata!Gondban vagyok az utasbiztosítással kapcsolatban,ugyanis csak kötvényem van egy a lakásbiztosításban kiterjesztett szolgáltatás keretén belül,melyet kifejezetten a nyaralás miatt módosíttattam,kártyát állítólag nem kapok /nem is értem miért?/,szóval a kérdésem az lenne,hogy elegendő-e ha felmutatom a kötvényt? Június 18.-án indulunk busszal Sartira. A debreceni utazási iroda,azt javasolta,hogy a fórumon érdeklődjek,mert ők biztosat ezzel kapcsolatban nem tudnak mondani.Megköszönöm,ha ezzel kapcsolatosan tudnál mondani valami biztatót,mert nyilván csak akkor kötök külön biztosítást ha a jelenlegi kötvényem,amit az Aegon biztosítótól kaptam,nem elfogadható.....Válaszodat előre is köszönöm:Ancsa
Grand Kata Dátum: 2012-05-14 07:00:33
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-05-13 17:48:01
1000 smile smile smile
Gratulálok az 1000. hozzászólónak! smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-14 06:59:58
Csikai Csaba írta ekkor: 2012-05-13 09:05:19
Jó reggelt mindenkinek!Azt szeretném megtudni,hogy kerékpárt lehet bérelni Sartin.Előre is köszi a segítséget!
Szia Csaba! Lehet bérelni kerékpárt! A Blue Sarti háznál. 1,5€/nap, vagy 7€/hét áron. Szép napot! Kata smile smile