Szia Kata! Mi május 28-júni 6 közötti időpontban megyünk Sarti-ba,és érdeklődve nézzük az időjárást.. Tudsz vmi biztatót mondani?
Szia Editke! Én is a neten nézem az időjárás jelentést a Freemeteo.com-on. 7 napos előrejelzést láthatunk itt, akár Sartira levetítve. Általában megbízható! Kellemes utazást kívánok! Mi pedig szeretettel várunk és reméljük az időjárás is kellemes lesz. A német vendégek, már fürdenek a tengerben.

Én még nem, de ez nem jelent semmit, mert én fagyos vagyok! Addig még melegszik a víz, mire ideértek!

Üdvözlettel: Kata