(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-12 20:47:42
Zatikné Repcsin Edit írta ekkor: 2012-05-11 12:23:46
Szia Kata! Mi május 28-júni 6 közötti időpontban megyünk Sarti-ba,és érdeklődve nézzük az időjárást.. Tudsz vmi biztatót mondani?
Szia Editke! Én is a neten nézem az időjárás jelentést a Freemeteo.com-on. 7 napos előrejelzést láthatunk itt, akár Sartira levetítve. Általában megbízható! Kellemes utazást kívánok! Mi pedig szeretettel várunk és reméljük az időjárás is kellemes lesz. A német vendégek, már fürdenek a tengerben. smile smile Én még nem, de ez nem jelent semmit, mert én fagyos vagyok! Addig még melegszik a víz, mire ideértek! smile smile Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-12 20:43:19
Kiss-Kovács Zsuzsa írta ekkor: 2012-05-11 12:20:54
Szia Kata! Megtaláltuk az utitársainkat:) Julcsi és Sanci:) Korfura mentek volna, de meggyőztük őket, hogy ez sokkal jobb lesz nekik. Mondjuk nem kellett sokáig könyörögni. Már ők is foglalásban vannak.
Szia Zsuzsikám! Már értesültem róla, hívott Sancika! Nagyon örülök Nektek az autópálya költségeit megírom majd itt a fórumon, hogy minden szgk.-s vendég tudhassa. smile smile Nagy izgalommal várjuk az első csoportot kedden. Remélem mindenki jól érzi majd magát! smile smile Üdv.: Kata
Fekete Tamás Dátum: 2012-05-12 13:10:57
Sziasztok Június 5 én találkozunk :) puszi
Papp Renáta Dátum: 2012-05-11 22:11:35
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy május végén, június elején milyen szokott lenni az idő és a víz? Lehet már fürdeni? Köszönöm!
Zatikné Repcsin Edit Dátum: 2012-05-11 12:23:46
Szia Kata! Mi május 28-júni 6 közötti időpontban megyünk Sarti-ba,és érdeklődve nézzük az időjárást.. Tudsz vmi biztatót mondani?