Kedves Imre! Holnap indulok Sartiba. Mindenféle lehetőségről beszámolok majd itt a fórumon árak és bérlési lehetőségek tekintetében! Üdvözlettel: Kata
Fúúúú de nagyon jó lesz neked Kata holnaptól.... Egyébként májusba milyen szokott a víz lenni?
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:38:53
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-05-05 16:59:44
Sziasztok! Valaki tud valamit arrol,hogy milyen a vizhőmérséklet Sartin junius végén álltalában? Persze gondolom a sekélyebb részen melegebb.Csak hogy mire számitsunk,mivel nem vagyok egy nagy hidegvizimádó:-)
Kedves Imre! június végén már nagyon kellemes a tenger hőmérséklete. Biztos vagyok benne, hogy fürdésre alkalmas. Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:37:21
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-05-05 16:59:44
Sziasztok! Valaki tud valamit arrol,hogy milyen a vizhőmérséklet Sartin junius végén álltalában? Persze gondolom a sekélyebb részen melegebb.Csak hogy mire számitsunk,mivel nem vagyok egy nagy hidegvizimádó:-)
Kedves Imre! Holnap indulok Sartiba. Mindenféle lehetőségről beszámolok majd itt a fórumon árak és bérlési lehetőségek tekintetében! Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:35:53
Borbíró Éva írta ekkor: 2012-05-05 08:21:53
Busszal gondoljuk egyenlőre,nem tudom repülővel hogy lenne megoldható.Ismerőseink tavaly 11 hónapos babával mentek Sartira busszal.Mentünk volna már idén is szivesen :)de még nagyon pici hozzá.
Szia Évi! Szerintem nyugodtan lehet a babával buszon utazni. Semmi gond nem szokott velük lenni. A gyerekek jól bírják az utazást. Sokszor jobban mint a felnőttek Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:34:09
Ari 31 írta ekkor: 2012-05-03 14:23:21
Szia Kata!
köszi a biztató szavakat már nagyon várjuk a nyaralást!!!
Üdv:Ari és Imi
Jó utat és sok-sok szép élményt!!!! Szerintem abban nem lesz hiány! Üdv.: Kata