(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-05-06 21:14:07
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-06 11:37:21
Kedves Imre! Holnap indulok Sartiba. Mindenféle lehetőségről beszámolok majd itt a fórumon árak és bérlési lehetőségek tekintetében! Üdvözlettel: Kata
Fúúúú de nagyon jó lesz neked Kata holnaptól.... smile smile smile smile Egyébként májusba milyen szokott a víz lenni?
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:38:53
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-05-05 16:59:44
Sziasztok! Valaki tud valamit arrol,hogy milyen a vizhőmérséklet Sartin junius végén álltalában? Persze gondolom a sekélyebb részen melegebb.Csak hogy mire számitsunk,mivel nem vagyok egy nagy hidegvizimádó:-)
Kedves Imre! június végén már nagyon kellemes a tenger hőmérséklete. Biztos vagyok benne, hogy fürdésre alkalmas. smile smile Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:37:21
Garbacz Imre írta ekkor: 2012-05-05 16:59:44
Sziasztok! Valaki tud valamit arrol,hogy milyen a vizhőmérséklet Sartin junius végén álltalában? Persze gondolom a sekélyebb részen melegebb.Csak hogy mire számitsunk,mivel nem vagyok egy nagy hidegvizimádó:-)
Kedves Imre! Holnap indulok Sartiba. Mindenféle lehetőségről beszámolok majd itt a fórumon árak és bérlési lehetőségek tekintetében! Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:35:53
Borbíró Éva írta ekkor: 2012-05-05 08:21:53
Busszal gondoljuk egyenlőre,nem tudom repülővel hogy lenne megoldható.Ismerőseink tavaly 11 hónapos babával mentek Sartira busszal.Mentünk volna már idén is szivesen :)de még nagyon pici hozzá.
Szia Évi! Szerintem nyugodtan lehet a babával buszon utazni. Semmi gond nem szokott velük lenni. A gyerekek jól bírják az utazást. Sokszor jobban mint a felnőttek smile smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:34:09
Ari 31 írta ekkor: 2012-05-03 14:23:21
Szia Kata! köszi a biztató szavakat smile már nagyon várjuk a nyaralást!!! Üdv:Ari és Imi
Jó utat és sok-sok szép élményt!!!! smile smile Szerintem abban nem lesz hiány! Üdv.: Kata