ájjájjj:
Schneider Melinda Dátum: 2012-05-07 10:24:14 Válasz
Kedves GrandTours illetve bárki, aki tud erről valamit! Érdeklődni szeretnék, nyilván annak tudatában, hogy senki sem jós vagy ennyire előrelátó, de mivel mostanában elég rossz hírek érkeznek Görögország helyzetéről, hogy milyen biztosíték van (útlemondási biztosítás esetén) arra, ha Görögország csődöt jelentene, hogy akik éppen Paraliára, vagy bárhová máshová Göröghonba készültek azoknak más országba át lehet-e vinni a foglalást, vagy bármi egyéb módon kompenzálni ezt a problémát. Tudván azt, hogy természetesen ez nem a GT hibája, azonban azt gondolom senki nem szeretne 100 ezres nagyságrendű összeget elveszteni, és nem is az utas hibájából kellene lemondani az utazást. A segítséget előre is köszönöm!
Kedves Vendégek! Én már itt vagyok Sartiban és semmi nem érezhető a politikai helyzet miatt az üdülőhelyeken. Építgetik, szépíthetik a görögök a városaikat és falvaikat. Készülnek a nyári turistaforgalomra. A Grand Tours igazán korrekt cég, oly annyira, hogy a csődbe jutott irodák utasain is segített, -volt már rá példa - semmi esetre nincs félnivalója a Görögországba érkező Vendégeinknek. Sok szeretettel várunk mindenkit! Üdvözlettel Kata