(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kiss-Kovács Zsuzsa Dátum: 2012-05-11 12:20:54
Szia Kata! Megtaláltuk az utitársainkat:) Julcsi és Sanci:) Korfura mentek volna, de meggyőztük őket, hogy ez sokkal jobb lesz nekik. Mondjuk nem kellett sokáig könyörögni. Már ők is foglalásban vannak.
Grand Kata Dátum: 2012-05-11 06:12:01
l.eniko írta ekkor: 2012-05-09 20:16:10
ájjájjj: Schneider Melinda Dátum: 2012-05-07 10:24:14 Válasz Kedves GrandTours illetve bárki, aki tud erről valamit! Érdeklődni szeretnék, nyilván annak tudatában, hogy senki sem jós vagy ennyire előrelátó, de mivel mostanában elég rossz hírek érkeznek Görögország helyzetéről, hogy milyen biztosíték van (útlemondási biztosítás esetén) arra, ha Görögország csődöt jelentene, hogy akik éppen Paraliára, vagy bárhová máshová Göröghonba készültek azoknak más országba át lehet-e vinni a foglalást, vagy bármi egyéb módon kompenzálni ezt a problémát. Tudván azt, hogy természetesen ez nem a GT hibája, azonban azt gondolom senki nem szeretne 100 ezres nagyságrendű összeget elveszteni, és nem is az utas hibájából kellene lemondani az utazást. A segítséget előre is köszönöm!
Kedves Vendégek! Én már itt vagyok Sartiban és semmi nem érezhető a politikai helyzet miatt az üdülőhelyeken. Építgetik, szépíthetik a görögök a városaikat és falvaikat. Készülnek a nyári turistaforgalomra. A Grand Tours igazán korrekt cég, oly annyira, hogy a csődbe jutott irodák utasain is segített, -volt már rá példa - semmi esetre nincs félnivalója a Görögországba érkező Vendégeinknek. Sok szeretettel várunk mindenkit! Üdvözlettel Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-05-09 21:22:54
l.eniko írta ekkor: 2012-05-09 19:51:19
Sziasztok! Július 17-re foglaltunk utat Sartiba, már nagyon várjuk. Mit lehet tudni erről a " A Kft. legkésőbb az utazás megkezdése előtt 20 nappal írásban tett nyilatkozattal elállhat az utazási szerződéstől a legkisebb utaslétszám hiányában" ? Ez milyen gyakran szokott előfordulni?
Szia!Nézd meg a foglalási táblázatot,azon a héten már most kb 95%-os a telítettség,szerintem attól nem kell félnetek hogy létszám hiány lesz. smile smile Remélem segítettem
l.eniko Dátum: 2012-05-09 20:16:10
ájjájjj: Schneider Melinda Dátum: 2012-05-07 10:24:14 Válasz Kedves GrandTours illetve bárki, aki tud erről valamit! Érdeklődni szeretnék, nyilván annak tudatában, hogy senki sem jós vagy ennyire előrelátó, de mivel mostanában elég rossz hírek érkeznek Görögország helyzetéről, hogy milyen biztosíték van (útlemondási biztosítás esetén) arra, ha Görögország csődöt jelentene, hogy akik éppen Paraliára, vagy bárhová máshová Göröghonba készültek azoknak más országba át lehet-e vinni a foglalást, vagy bármi egyéb módon kompenzálni ezt a problémát. Tudván azt, hogy természetesen ez nem a GT hibája, azonban azt gondolom senki nem szeretne 100 ezres nagyságrendű összeget elveszteni, és nem is az utas hibájából kellene lemondani az utazást. A segítséget előre is köszönöm!
l.eniko Dátum: 2012-05-09 19:51:19
Sziasztok! Július 17-re foglaltunk utat Sartiba, már nagyon várjuk. Mit lehet tudni erről a " A Kft. legkésőbb az utazás megkezdése előtt 20 nappal írásban tett nyilatkozattal elállhat az utazási szerződéstől a legkisebb utaslétszám hiányában" ? Ez milyen gyakran szokott előfordulni?