(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-06 11:32:56
Borbíró Éva írta ekkor: 2012-05-02 21:26:00
Szia Roland! Először is gratulálunk a babához!Azért írok ide, mert tavaly mi is 2hetes Maramarasi nyaralást mondtunk vissza Jázminkánk érkezése miatt aki most épp 5 hónapos,(szerencsére előző évben pont ott nyaraltunk.)Ő mindenért kárpótol bennünket és már tervezzük a jövő évi Sarti-s nyaralást júniusra,akkor már Ő másfél éves lesz. Sartin is voltunk már és úgy gondoltuk babával ez a legideálisabb nyaralóhely. Kedves Kata! Reméljük,jövőre Sarti-n találkozunk veled, most már 3-an megyünk! Évi,Gyula és Jázminka smile
Kedves Évi! Gratulálok a pici babátokhoz, jó egészséget kívánok Nektek smile smile Jövőre találkozunk! Jázminkának egy puszit adjatok helyettem! Üdv.: Kata smile smile
Garbacz Imre Dátum: 2012-05-05 16:59:44
Sziasztok! Valaki tud valamit arrol,hogy milyen a vizhőmérséklet Sartin junius végén álltalában? Persze gondolom a sekélyebb részen melegebb.Csak hogy mire számitsunk,mivel nem vagyok egy nagy hidegvizimádó:-)
Borbíró Éva Dátum: 2012-05-05 08:21:53
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-05-04 21:33:29
Szia Éva! Köszönjük a gratulációt,minket is biztos kárpótolni fog mindenért smile smile .Jövő nyárra mivel tervezitek az utat így a babával?
Busszal gondoljuk egyenlőre,nem tudom repülővel hogy lenne megoldható.Ismerőseink tavaly 11 hónapos babával mentek Sartira busszal.Mentünk volna már idén is szivesen :)de még nagyon pici hozzá.
Fajcsák Roland Dátum: 2012-05-04 21:33:29
Borbíró Éva írta ekkor: 2012-05-02 21:26:00
Szia Roland! Először is gratulálunk a babához!Azért írok ide, mert tavaly mi is 2hetes Maramarasi nyaralást mondtunk vissza Jázminkánk érkezése miatt aki most épp 5 hónapos,(szerencsére előző évben pont ott nyaraltunk.)Ő mindenért kárpótol bennünket és már tervezzük a jövő évi Sarti-s nyaralást júniusra,akkor már Ő másfél éves lesz. Sartin is voltunk már és úgy gondoltuk babával ez a legideálisabb nyaralóhely. Kedves Kata! Reméljük,jövőre Sarti-n találkozunk veled, most már 3-an megyünk! Évi,Gyula és Jázminka smile
Szia Éva! Köszönjük a gratulációt,minket is biztos kárpótolni fog mindenért smile smile .Jövő nyárra mivel tervezitek az utat így a babával?
Csikai Csaba Dátum: 2012-05-04 06:12:25
Szép napot mindenkinek?Az lenne a kérdésem,hogy Sartin lehet e bérelni bringát?Előre is köszi a segítséget!Üdv mindenkinek smile