Szia Roland!
Először is gratulálunk a babához!Azért írok ide, mert tavaly mi is 2hetes Maramarasi nyaralást mondtunk vissza Jázminkánk érkezése miatt aki most épp 5 hónapos,(szerencsére előző évben pont ott nyaraltunk.)Ő mindenért kárpótol bennünket és már tervezzük a jövő évi Sarti-s nyaralást júniusra,akkor már Ő másfél éves lesz.
Sartin is voltunk már és úgy gondoltuk babával ez a legideálisabb nyaralóhely.
Kedves Kata!
Reméljük,jövőre Sarti-n találkozunk veled, most már 3-an megyünk!
Évi,Gyula és Jázminka
Kedves Évi! Gratulálok a pici babátokhoz, jó egészséget kívánok Nektek

Jövőre találkozunk! Jázminkának egy puszit adjatok helyettem! Üdv.: Kata