(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Blank Andrea Dátum: 2012-03-12 17:05:50
Jó napot! A kérdésem az lenne,hogy a Kosmas Apartmanban 1em 17. helyiség,hány négyzetméter lenne?mennyire kicsi?vagy 2 személyre böven elég? Köszönöm.
K. Kitti Dátum: 2012-03-10 14:02:46
Sziasztok! Augusztus 21-én a Sarti Beach Bungalókba megyünk nyaralni. Aki tud esetleg több információt a bungalókról és környékéről, nyaralt már ott, esetleg vannak számunkra további képei azt szívesen vennénk ha megosztanátok velünk. Köszönöm! e-mail: [email protected]
Grand Éva Dátum: 2012-03-05 16:24:43
Darmos Orsolya írta ekkor: 2012-03-02 12:46:50
Érdeklődni szeretnék, hogy a Blue Sarti apartmanban lehet 5 ágyas szobát is kérni? Mert csak 4 ágyas szobák vannak megjelölve vagy esetleg pótágyazhatók?
Kedves Orsolya! Sajnos nincs 5 ágyas apartmanunk, és nem is pótágyazhatóak a szobák.Üdvözlettel:Éva
S. Tünde Dátum: 2012-03-04 17:47:17
írta ekkor: 2012-02-27 21:23:35
Kedves Tünde! A Kosmas apartmanházban balról a második emeleti folyosót lehet látni, szemben a lépcsőház van, jobbra pedig a szomszéd apartmanház oldala látható. Üdv.: Gábor
Köszönöm a választ. smile
Darmos Orsolya Dátum: 2012-03-02 12:46:50
Érdeklődni szeretnék, hogy a Blue Sarti apartmanban lehet 5 ágyas szobát is kérni? Mert csak 4 ágyas szobák vannak megjelölve vagy esetleg pótágyazhatók?