(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2015-01-20 12:55:28
Vajkó László írta ekkor: 2015-01-20 11:00:45
Kedves Tímea! 6-an mennénk az Irini apartmanba - 4 felnőtt és két 7 éves gyerek. A nappaliban lévő kanapé a képen elég kicsinek látszik, biztosan elfér rajta a két gyerek? Gyalog mennyi idő alatt lehet beérni innen a központba, mert az 1650 m elég soknak tűnik :( Találhatók ettől közelebb is élelmiszerboltok, kávézó, éttermek? Válaszát előre is köszönöm!
Kedves László! Én nem az utazási iroda alkalmazottja vagyok, csak egy Sarti imádó! Az elmúlt 5 évben még nem tudtam megunni, igaz Én repülővel szoktam megoldani az utazást. Ezért a kanapé kényelméről nem tudok nyilatkozni, de más témakörökben talán tudok tanácsokat, észrevételeket adni. Szerintem nagyon jó választás a beachen található apartman, ha gyerekekkel mentek, mivel itt sokáig sekély a tenger. Ezen a részen is van bolt, kávézó. Maga az ó-falu tényleg távolabb van, egy kellemes séta, 20-25 perc talán. Ez lehet hosszú is ha cipekedni kell a tűző napon, vagy tényleg egy kellemes séta a barátokkal, közben beszélgetve. Vagy marad az a verzió, ha közelebb akartok lenni a faluhoz, hogy két szobát béreltek, más apartmanban.
Vajkó László Dátum: 2015-01-20 11:00:45
Kedves Tímea! 6-an mennénk az Irini apartmanba - 4 felnőtt és két 7 éves gyerek. A nappaliban lévő kanapé a képen elég kicsinek látszik, biztosan elfér rajta a két gyerek? Gyalog mennyi idő alatt lehet beérni innen a központba, mert az 1650 m elég soknak tűnik :( Találhatók ettől közelebb is élelmiszerboltok, kávézó, éttermek? Válaszát előre is köszönöm!
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-17 14:10:25
Juhász Vivien írta ekkor: 2015-01-17 13:54:03
Kedves Grandtours! Egy csoporttal mennénk öten nyaralni Sartira 07.28-08.04. között. A probléma azonban az, hogy mi két légterű, de 5 fős apartmanba szeretnénk menni, viszont a nyaralás szervezői csak az Anna és az Ostraco apartmant említették, mint opció. Valami megoldást nem lehetne erre találni? smile
Szia Vivien! Én ha jól látom a Aleaxandra apartmannak van 5 férőhelyes két légterű szobája is. Igaz, hogy a Te általad írt időpontban már foglalás alatt van.
Juhász Vivien Dátum: 2015-01-17 13:54:03
Kedves Grandtours! Egy csoporttal mennénk öten nyaralni Sartira 07.28-08.04. között. A probléma azonban az, hogy mi két légterű, de 5 fős apartmanba szeretnénk menni, viszont a nyaralás szervezői csak az Anna és az Ostraco apartmant említették, mint opció. Valami megoldást nem lehetne erre találni? smile
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-17 13:52:15
Molnár Réka írta ekkor: 2015-01-17 12:52:35
Kedves Czakó Tímea! Már a kérdés feltevése előtt olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, viszont arra nem kaptam választ, fagyasztó található-e az Ostraco apartmanban. Mindenesetre, köszönöm a választ!
07.22-én art bejegyzésben amit a Grand Viki írt, pont a hűtőről van szó. Ajánlom figyelmedbe. :)