Kedves Tímea!
6-an mennénk az Irini apartmanba - 4 felnőtt és két 7 éves gyerek. A nappaliban lévő kanapé a képen elég kicsinek látszik, biztosan elfér rajta a két gyerek?
Gyalog mennyi idő alatt lehet beérni innen a központba, mert az 1650 m elég soknak tűnik :(
Találhatók ettől közelebb is élelmiszerboltok, kávézó, éttermek?
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves László! Én nem az utazási iroda alkalmazottja vagyok, csak egy Sarti imádó! Az elmúlt 5 évben még nem tudtam megunni, igaz Én repülővel szoktam megoldani az utazást. Ezért a kanapé kényelméről nem tudok nyilatkozni, de más témakörökben talán tudok tanácsokat, észrevételeket adni. Szerintem nagyon jó választás a beachen található apartman, ha gyerekekkel mentek, mivel itt sokáig sekély a tenger. Ezen a részen is van bolt, kávézó. Maga az ó-falu tényleg távolabb van, egy kellemes séta, 20-25 perc talán. Ez lehet hosszú is ha cipekedni kell a tűző napon, vagy tényleg egy kellemes séta a barátokkal, közben beszélgetve. Vagy marad az a verzió, ha közelebb akartok lenni a faluhoz, hogy két szobát béreltek, más apartmanban.